کد خبر: 298635 A

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت خبر داد

ایلنا: مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت از افتتاح فاز 15 و 16 پارس جنوبی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا از عسلویه، شامگاه امروز «اکبر نعمت الهی» مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت که در آیین تجلیل از رسانه‌های بر‌تر استان بوشهر در حوزه پارس جنوبی سخن می‌گفت افزود: وزارت نفت این آمادگی را داشته است که تعامل بسیار خوبی با اصحاب رسانه برقرار کند.

وی ادامه داد: امروز بازدیدی را از فازهای ۱۵ و ۱۶ داشتیم که بحمدالله در آستانه بهره‌برداری قرار دارند که ان‌شاالله بتوانیم با حضور رئیس جمهور این فاز‌ها را افتتاح کنیم.

استان بوشهر پایتخت انرژی کشور است و به همین دلیل رسالت و وظیفه خبرنگاران بوشهر سنگین‌تر از سایر نقاط کشور است و نقش مهمی در انعکاس وقایع و توسعه این منطقه دارند.

نعمت الهی، خاطرنشان کرد: امیدواریم که در سالهای آینده رشد عسلویه بیشتر از سالهای قبل شود و طی سالهای آینده پروژه‌های عسلویه به بهره‌برداری برسند و تمامی ظرفیت‌های پارس جنوبی را به کار بگیریم.

وی با بیان اینکه باید جشنواره‌های رسانه‌ای بیشتری در حوزه پارس جنوبی برگزار شود افزود: وزارت نفت آمادگی دارد که باحضور وزیر جشنواره‌های بزرگتری را در این حوزه به منظور تعامل بیشتر با اصحاب رسانه استان بوشهر برگزار کند.

وی در پایان سخنان خود به اختصاص آگهی‌های وزارت نفت به مطبوعات بوشهر اشاره کرد و گفت: تلاش داریم به گونه‌ای کار کنیم که رسانه‌های استان متضرر نشوند و اصول کاری ما در وزارت نفت نیز زیر پا گذاشته نشود.

در پایان این مراسم از خبرنگاران و اصحاب رسانه بر‌تر و فعال استان بوشهر در حوزه پارس جنوبی تجلیل بعمل آمد.

استان بوشهر پارس جنوبی مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت
نرم افزار موبایل ایلنا