کد خبر: 300877 A

معاون حقوقی رییس جمهوری خبر داد

ایلنا: معاون حقوقی رییس جمهوری گفت: طرح ۵۵۰هزار هکتاری موسوم به طرح رهبری، راهبردی‌ترین طرحی است که در دولت تدبیر و امید پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، الهام امین‌زاده در بدو ورود به فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران گفت: بنده در کابینه شاهد هستم که وزرای جهاد کشاورزی و نیرو در این طرح به جد پای‌کار هستند و در هفته دولت قرار بر این شد که هر یک از اعضای هیئت دولت در یکی از استان‌ها مستقر شود و من خوشحال هستم که در استان خوزستان به‌عنوان یکی از استان‌های زرخیز کشور به لحاظ منابع متعدد انرژی‌های فسیلی و تجدید ناپذیر و توانمند در زمینه صادرات کالاهای غیرنفتی حضور دارم.

امین‌زاده با اشاره به برگزاری نخستین نشست اعضای شورای حقوقی دستگاه‌های اجرایی کشور در خوزستان در دی ماه ۹۲ ادامه داد: آمده‌ایم تا ببینیم این شورا در این دو سال چه اقداماتی انجام داده و گزارش جامعی از عملکرد دولت در خوزستان ارائه کنیم.

معاون حقوقی رییس جمهوری از طرح مسائلی در نشست شورای اداری و شورای حقوقی دستگاه‌های اجرایی خوزستان اعم از مسائل حقوقی بین دستگاه‌های اجرایی در سفر یک‌روزه خود به خوزستان خبر داد و گفت: اگر مشکلاتی در خصوص اختلافات بین دستگاه‌های اجرایی استان باشد آمادگی داریم که اقداماتی در این زمینه انجام دهیم.

معاون حقوقی رییس جمهوری در سفر یک‌روزه خود به استان خوزستان، ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای اهواز، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خوزستان و امام‌جمعه اهواز و حضور در نشست اعضای شورای هماهنگی حقوقی دستگاه‌های اجرایی و شورای اداری استان خوزستان را در برنامه‌های خود دارد.

سفرهای استانی مقامات کشوری در چارچوب تشریح عملکرد دولت یازدهم صورت می‌گیرد.

الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا