کد خبر: 300988 A

در دوران پسا تحریم:

ایلنا: استاندار البرز گفت: با تک رقمی‌شدن نرخ تورم در کشور، توسعه و رونق واحدهای صنعتی روند روبه رشدی خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا در کرج، سیدحمیدطهائی امروز در آیین افتتاح ساختمان فرمانداری فردیس با اشاره به عملکرد موفق دولت در دو سال اخیر گفت: دولت تدبیر و امید توانست حماسه ۲۴ خرداد ۹۲ را با حمایت اکثریت مردم، شعارهایی توام با شعور و تدبیر و با رأی قاطع مردم با افتخار رقم بزند و در چنین فضایی برنامه‌های خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه بخشی از موفقیت‌های دولت، مرهون حمایت‌های بی‌دریغ رهبری معظم انقلاب و عنایات و راهنمایی‌های ایشان بوده است؛ گفت: دولت توانست یکی از حصرهای بزرگ سیاسی و حلقه محاصره اقتصادی در دوران پس از انقلاب را شکسته و به دست سربازان مسئول دستگاه دیپلماسی کشور حق مسلم کشورمان را به دنیا ثابت کند.

طهایی خاطرنشان کرد: موضوع توافق هسته‌ای اتفاق بدیع و جدیدی بود و شاید در قرن‌های اخیر چنین اتفاقی در حوزه سیاست خارجی کم‌نظیر باشد.

وی با بیان اینکه مجموعه نظام متفق و متحد برای رفع تحریم‌های ظالمانه چندین ساله علیه کشور بودند افزود: هر چند دیدگاه‌های متفاوتی در خصوص دولت وجود دارد اما باید بدانیم مشکلات اقتصادی کشور با رفع تحریم‌ها یک شبه حل نخواهد شد.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: دولت با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت تورم را به ۱۴ درصد رساند و آن را مهار کرد و امیدواریم با تلاش‌های مداوم دولت، تورم تک رقمی شود.

آیین افتتاح پروژه های هفته دولت شهرستان فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا