کد خبر: 300998 A

با حضور استاندار لرستان

ایلنا: در ششمین روز از هفته دولت با حضور استاندار لرستان، عملیات اجرایی گازرسانی به چهار روستای پلدختر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در پلدختر، رییس شرکت گاز این شهر روز شنبه در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در جمع خبرنگاران شهرستان گفت: عملیات اجرایی چهار پروژه گازرسانی روستایی در روستاهای بن کشکه، چم مورت بخش معمولان و وره زرد و خرسدر بخش مرکزی پلدختر در سال ۹۳ آغاز شده است.

 «محمد جودکی» افزود: برای بهره‌برداری از این طرح‌های گازرسانی ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.

وی گفت: با افتتاح این طرح‌ها ۶۱۲ خانوار با جمعیت دو هزار نفر از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

رییس شرکت گاز پلدختر اظهار کرد: برای این طرح ۱۳. ۵ کیلومتر شبکه‌گذاری خطوط پلی‌اتیلن و فلزی و دو ایستگاه تقلیل فشار هر کدام به ظرفیت دو هزار و ۵۰۰ متر مکعب در ساعت اجرا شده است.

استاندار در طول مسیر از چهار خطه پلدختر – خرم آباد بازدید و از نزدیک در جریان روند کار قرار گرفت و سپس دستور تسریع کار را صادر کرد.

در این مراسم، معاون عمرانی استاندار لرستان، رییس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرکل ورزش و جوانان، مدیر عامل شرکت گاز، مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

جهاد کشاورزی گاز پروژه گاز رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا