کد خبر: 301145 A

سخنگوی کارگزاران سازندگی استان

ایلنا: سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی اردبیل گفت: با توجه به استعفای دبیر استانی کارگزاران سازندگی برای مسئولیت انتخاباتی، دبیر جدید، سخنگو و معاونت امور شهرستان‌های حزب انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، میر یعقوب عزیز زاده گفت: با رای شورای مرکزی صفت الله دلشاد به عنوان دیبر جدید این حزب در اردبیل انتخاب شد

وی گفت: با توجه به گذشت چند ماه از استعفای جواد زنجانی دبیر سابق حزب کارگزاران سازندگی در اردبیل که به دلیل مسئولیت برگزاری انتخابات در مقام فرمانداری اردبیل از این سمت کناره‌گیری کرده بود در نشست شورای مرکزی حزب بررسی و ضمن موافقت با آن دبیر جدید انتخاب شد.

عزیز زاده افزود: در این جلسه سخنگوی حزب نیز انتخاب شد و از این پس اعلام مواضع و عملکرد و فعالیت‌های حزب از این طریق انجام خواهد پذیرفت.

سخنگوی حزب کارگزاران اردبیل از انتخاب مهدی حسین نژاد به عنوان معاون امور شهرستان‌ها خبر داد و گفت: با توجه به اهداف توسعه‌ای حزب و در پیش بودن انتخابات و برنامه‌های این حزب برای حضوری قدرتمند در انتخابات پیش روی مجلس علاوه بر تشکیل معاونت امور شهرستان‌ها پانزده کانون تخصصی و صنفی حزب نیز با انتخاب مسئولان این کانون‌ها تشکیل و فعال شد.

انتخابات حزب کارگزاران مهدی حسین نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا