کد خبر: 301250 A

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران

ایلنا: سال گذشته بیش از 45 میلیارد تومان برای توسعه مراکز درمانی در مازندران هزینه شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، محمد خورشیدی در مراسم افتتاح مرکزتخصصی ام آر ای بیمارستان ولیعصر با بیان اینکه در سال گذشته با وجود کمبودهای اعتباری که وجود داشت پروژه‌های خوبی در حوزه تامین اجتماعی انجام شد گفت: به فرموده مقام معظم رهبری باید کاری کنیم تا بیمارانی که به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند هیچ دردی جز بیماری تحمل نکنند و هزینه درمان پرداخت نکنند.

وی ادامه داد: از جمله پروژه‌های شاخصی که در سال 93 کلنگ زنی یا افتتاح شد می‌توان به پلی‌کلینیک تنکابن، کلنگ‌زنی درمانگاه نور، توسعه بیمارستان بابلسر با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون تومان، بازسازی و بهسازی پلی‌کلینیک بابل با عتبار بالغ بر 4 میلیارد تومان اشاره کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران به بزرگ‌ترین بیمارستان منطقه‌ای شمال کشور در قائم شهر اشاره کرد و گفت: اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان به این بیمارستان داده شد که مبلغ بیشتر آن تخصیص یافت.

خورشیدی به مرکز ام. آر. آی بیمارستان ولیعصر اشاره کرد و گفت: دستگاه خریداری شده جز بهترین دستگاه‌هاست و بالغ بر 8.5 میلیارد تومان برای خرید آن هزینه شد.

وی تصریح کرد: پارسال بیش از 45 میلیارد تومان برای توسعه مراکز درمانی در مازندران هزینه و سال گذشته ناوگان آمبولانس با هزینه یک و نیم میلیارد تومان تجهیز شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران با بیان اینکه در قالب برگزاری آزمون بیش از 180 نفر به کارمندان تأمین اجتماعی اضافه شد افزود: این تعداد به بیش از 2 هزار و 200 نفر رسید.

گفتنی‌ست در پایان این مراسم از مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران و هاشم‌پور، رئیس بیمارستان ولیعصر توسط فرماندار و امام جمعه قائم‌شهر تقدیر به عمل آمد.

تامین اجتماعی درمان مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا