کد خبر: 301252 A

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس اعلام کرد

ایلنا: نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس گفت: امسال برای بخش درمان مبلغ 58 هزار میلیارد تومان به وزارت بهداشت و درمان اختصاص داده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم‌شهر، کمال علیپور ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز تخصصی ام.آر.آی بیمارستان ولیعصر با بیان اینکه یکی از برنامه‌های دولت در برنامه چهارم و پنجم توسعه، موضوع سلامت و درمان است اظهار کرد: در برنامه چهارم کمی از این مقوله عقب ماندیم اما در برنامه پنجم توسعه این امر شتاب قابل توجهی داشت.

وی ادامه داد: با مصوبات مجلس، اتفاقات خوبی در بخش درمان رخ داد و دغدغه و نگرانی مقام معظم رهبری در این حوزه  وضعیت نسبی پیدا کرد.

علیپور با بیان اینکه در سال گذشته ارزش افزوده از 6 درصد به 8 درصد افزایش یافت و یک درصد آن را به برنامه سلامت اختصاص دادیم و بیش از 15 هزار میلیارد تومان به بخش درمان کمک شد.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ  در مجلس تصریح کرد: سال گذشته 21 هزار میلیارد تومان به غیر از موضوع اجرایی به بخش درمان کمک کردیم تا بتوانیم مشکلات این حوزه را تا حدودی حل کنیم.

وی اظهار کرد: امسال نیز به اضافه درآمد وزارت و بهداشت مبلغ یک درصد برای بخش درمان مصوب شد و مبلغ 58 هزار میلیارد تومان فقط به وزارت بهداشت و درمان اختصاص داده شد که رقم قابل توجهی است.

بودجه درمان
نرم افزار موبایل ایلنا