کد خبر: 301304 A

شهردار درمراسم افتتاح استودیو شهری

ایلنا: شهردار کاشان گفت: شهرستان و منطقه فرهنگی و تاریخی کاشان دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالای فرهنگی،اجتماعی و هنری‌ست که نیازمند نگاه ویژه و مستمر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان سید محمد ناظم رضوی در مراسم افتتاح  استودیو شهری کاشان تصریح کرد:استودیوی شهری کاشان با اعتباری بالغ برسه میلیارد ریال در بلوار خاندایی فرهنگسرای مهر این شهرستان احداث شده است که اولین و مجهز ترین استودیوی شهری در شمال استان اصفهان محسوب می شود.

شهردار دیار نخستین های جهان اظهار داشت:وجود استعدادهای هنری و ظرفیت های بالای موجود ،تهیه و تدوین یک برنامه تلویزیونی برای این منطقه را می طلبید که با اقدامات و همکاری های صورت گرفته برنامه تلویزیونی کاشانه تهیه و هر هفته در شبکه اصفهان پخش خواهد شد.

رسول زرگرپور استاندار اصفهان نیز در این مراسم گفت:کاشان از لحاظ فرهنگی غنی است که اقدام شهرداری و شورای شهر کاشان و ورود به این بخش ستودنی است.

زرگرپور اظهارداشت:کاشان در استان اصفهان بعد از شهر اصفهان تنها شهرستانی است که چنین ظرفیتی را بوجود آورده است و نیاز است تا شاهد زمان و پخش برنامه کاشانه در سیمای اصفهان باشیم.

رسول زرگرپور استاندار اصفهان همزمان با هفته دولت جهت افتتاح پروژه های صنعتی و فرهنگی کاشان به این شهرستان سفر کرده بود.

استان اصفهان شورای شهر کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا