کد خبر: 301386 A

استاندار استان

ایلنا: استاندار مازندران گفت: استان از فرهنگ غنی دینی و علوی برخوردار است.

به گزارش ایلنا، ربیع فلاح در اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه استان‌های گیلان، گلستان و مازندران به کمسیون‌های شکل گرفته برای برگزاری اجلاسیه در ساری اشاره کرد و افزود: برای برگزاری اجلاسیه مشکلی وجود ندارد و تمهیدات لازم جهت پشتیبانی این اجلاسیه اتخاذ می‌شود.
 
وی به جایگاه فاخر علمای مازندران به ویژه آیت الله حسن زاده آملی و آیت الله جوادی آملی اشاره کرد و گفت: جایگاه اعتقادی و دینی این بزرگان در داخل و خارج از کشور مطرح است.
 
استاندار مازندران با مهم بر شمردن این اجلاسیه برگزاری این اجلاسیه را در شان و جایگاه میهمانان حائز اهمیت دانست و افزود: ممکن است افتخار این میزبانی هرگز برای استان اتفاق نیفتد بنابراین باید راهکارهای مناسب جهت هر چه بهتر برگزار شدن این اجلاسیه در استان به مرکزیت ساری اتخاذ شود.
 
فلاح با اعلام اینکه مازندران از فرهنگ غنی دینی و علوی برخوردار است به پیشرو بودن استان در تمام زمینه‌های فرهنگی و دینی اشاره کرد و گفت: مازندران از لحاظ امنیتی و سیاسی در قیاس با استان‌های دیگر بی‌نظیر است.
 
وی حضور دانشگاهیان، نخبگان و صاحب‌نظران در کمک برای برگزاری اجلاسیه حائز اهمیت دانست و افزود: باید از ظرفیت این قشر از اقشار جامعه  به خوبی استفاده کرد.
 
فلاح در ادامه گفت: فرمانداری در برگزاری این اجلاسیه تلاش مجدانه داشته باشد.
آیت الله جوادی آملی جامعه مدرسین حوزه علمیه دولت
نرم افزار موبایل ایلنا