کد خبر: 301387 A

از 15 تا 16 مهر به میزبانی ساری انجام می‌شود

ایلنا: مدیر حوزه‌های علمیه مازندران گفت: اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه طی دو روز از 15 تا 16 مهرماه جاری با حضور علمای استان‌های گیلان، گلستان و مازندارن در پلاژ دادگستری مازندران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری؛ حجت الاسلام ابوالقاسم طاهری  دراولین جلسه شورای سیاستگذاری اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه استان‌های گیلان، گلستان و مازندران در دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران به برگزاری هفتمین اجلاسیه منطقه‌ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد در شهرستان ساری خبر داد و افزود: این اجلاسیه طی دو روز از 15 تا 16 مهرماه جاری با حضور علمای استانهای گیلان، گلستان و مازندارن در پلاژ دادگستری مازندران برگزار می‌شود.
 
مدیر حوزه‌های علمیه استان مازندران با بیان اینکه انتظار می‌رود این اجلاسه فاخر و در شان مازندران علوی برگزار شود، افزود: سه کمسیون، فرهنگی و تبلیغی، سیاسی و اجتماعی و همچنین کمسیون روحانیت در این راستا شکل گرفت.

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه این اجلاسیه در دو روز برگزار می‌شود: گفت: روز اول حدود 200 مهمان در این اجلاسیه شرکت کرده و به بحث و تبادل نظر می‌پردازند و در روز دوم هشتصد تا هزار نفر در این اجلاسیه شرکت می‌کنند.

مدیر حوزه‌های علمیه استان مازندران رسالت حوزه و روحانیت در تبیین وضعیت کنونی کشور را موضوع اصلی در این اجلاسیه  در مرکز استان عنوان کرد.

حوزه های علمیه
نرم افزار موبایل ایلنا