کد خبر: 303216 A

برای نخستین بار در فوتبال کاشان رقم خورد

ایلنا: مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، از حضور تیم فوتبال این سازمان در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی کشور در مشهدالرضا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان مهدی نادعلی گفت: با توجه به بُرد تیم فوتبال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در مقابل تیم پیام اردل چهارمحال که با حضور پرشور تماشاچیان و علاقمندان کاشانی در استادیوم شهید ناصر فکری با پیروزی ۲ بر صفر برگزار شد، این تیم توانست به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی کشور صعود کند.

وی اظهار داشت: در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی کشور تیم فوتبال «سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان» با «تیم پدیده مشهد» روز چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۶ در مشهدالرضا با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان افزود: برنده این دیدار به مصاف تیم فوتبال نفت تهران خواهد رفت.

نادعلی خاطر نشان کرد: تیم فوتبال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برای نخستین بار توانست تا این مرحله از مسابقات را حضور داشته باشد که این نشان از یک برنامه مدون و تنظیم شده است که از تیم‌های پایه شکل گرفته و نتیجه آن حضور بازیکنان جوان و مستعد این تیم در مسابقات است.

بازیکنان تیم فوتبال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان آقایان: سید مصطفی و سید مهدی کیوانیان، مجتبی حاج کریمی، مسعود اسماعیلی، محمد مستوری، مجتبی شریف، حسین محمدی‌نژاد، امیررضا و محمد حسین طاهری، حمید آبکار، مهدی زائر کاظمین، علیرضا فتاحی، احسان زارع، احسان سربلوکی، محمدرضا فلاحیان، میثم فرزانه، محسن صباحی، محسن صباغیان، محمدرضا اشرفی، مجتبی مهربان نواز، رضا وزوانی، حمید گندمی، ابوالفضل کریمی، محمد دهقانی، سید محمد سیادتی، مرتضی چشم پاک و سیدعلی و سید حسن حسینی است که به سرپرستی سلمان کاظمی، مدیر تیم نادر مهربان نواز و مربیان مرتضی کافی‌زاده، مهران مازندرانیان و میعاد نادری، معین سقاحضرتی پزشکیار تیم و محمد زارع مدیر فنی تیم اداره می‌شود.

فوتبال شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا