کد خبر: 303259 A

فرماندار ویژه آبادان

ایلنا: فرماندار ویژه آبادان گفت: کار آموزش و پرورش راهبردی است و کارهایی که قرار است در این زمینه انجام شود نیاز به زمان دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آبادان، عزیزالله شهبازی ظهر امروز در همایش بازگشایی مدارس شهرستان آبادان که در سالن غدیر فرمانداری ویژه این شهر برگزار شد، اظهار کرد: ماه مهر، ماه عشق است و می‌خواهیم فضایی داشته باشیم که امسال یک مهر خوبی را داشته باشیم.

وی افزود: از نیمه اول سال گذشته تاکنون سازمان منطقه آزاد اروند کمک‌های شایسته‌ای را به ویژه در حوزه سلامت و آموزش و پرورش انجام داده است.

فرماندار ویژه آبادان با بیان اینکه خیرین صاحب نامی را در آبادان داریم، عنوان کرد: کار آموزش و پرورش راهبردی است و کارهایی که قرار است در این زمینه انجام شود نیاز به زمان دارد.

شهبازی تاکید کرد: نتیجه تلاش‌های آموزش و پروش را می‌توان در سه الی چهار سال پس از آن مشاهده کرد.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش یک فرد نیست برای همین گروهی متشکل از نهادهای مختلف، معتمدین، نماینده انجمن خیریه و سایر افراد در آن حضور دارند.

فرماندار ویژه آبادان در پایان گفت: امسال می‌خواهیم مهری باشکوه داشته باشیم.

لازم به ذکر است در این جلسه رئیس آموزش و پرورش آبادان، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، جانشین فرمانده نیروی انتظامی آبادان، رئیس آموزش و پرورش اروندکنار، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان، فرهنگیان و دیگر مسئولان مربوطه حضور داشتند.

همچنین برخی از مدیران مدارس و معلمان دیدگاه‌های خود را برای سال تحصیلی جدید اعلام کردند.

خبرنگار: محمود نواصر

عزیزالله شهبازی بازگشایی مدارس آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا