کد خبر: 303270 A

فرماندار تالش

ایلنا: فرماندار تالش دستاوردهای نظام اسلامی را حاصل تبعیت از ولایت دانست و گفت: در ویژه برنامه های دهه ولایت باید پیام غدیر به درستی منتقل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تالش، علی فتح اللهی در جلسه ستاد شئون فرهنگی که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن دهه ولایت اظهار داشت : کلیه فعالیت های فرهنگی در سطح شهرستان باید به نحو اثر گذار اجرا شوند.

وی با بیان اینکه در برنامه های فرهنگی بایستی فرهنگ ولایتمداری برای مردم تبیین گردد، افزود: دین اسلام تنها دین شاد و مفرح معنوی در بین ادیان می باشد لذا بایستی با برگزاری مراسمات فرح بخش و پر بار معنوی شرایط شادی مردم عزیز را فراهم نماییم.   

فتح اللهی مهمترین عامل سعادت بشر را پیروی از ولایت عنوان کرد و افزود: ولایت در نظام اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

فرماندار تالش دستاوردهای نظام اسلامی را حاصل تبعیت از ولایت دانست و گفت: در ویژه برنامه های دهه ولایت باید پیام غدیر به درستی منتقل شود.

وی با بیان اینکه  عزت جهان اسلام به خاطر ولایت است و اسلام بدون ولایت ارزشی ندارد، ادامه داد: نور ولایت تمام جهان اسلام را روشنایی بخشیده و امروز دنیا پی برده است که ولایت چراغ راه هدایت بشر است.

 

دستاوردهای نظام اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا