کد خبر: 303293 A

رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل

ایلنا: رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل گفت: مقدس‌ترین دفاع، پاسداری از عقیده و فرهنگ و ارزش‌های جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل حجت‌الاسلام سمیع الله مردان رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل در نشست برنامه ریزی هفته دفاع مقدس با یادآوری دلاور مردی‌های رزمندگان شجاع در دفاع مقدس گفت: دفاع در قانون طبیعت یکی از اصول استوار بقای انسان و حفظ شرافت انسان هاست.

وی افزود: در تمام دفاعیاتی که توسط انسان در برابر هجمه‌های گوناگون صورت می‌گیرد، مقدس‌ترین و با ارزش‌ترین آن‌ها دفاع از عقیده و فرهنگ و ارزش‌های جامعه است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل، دفاع مقدس را از افتخارات بی‌نظیر کشور دانست و خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس، اوج همدلی رزمندگان اسلام نمایان شد و مردم و مسؤولان باید با تأسی از این بزرگ مردان، نسبت به تقویت همدلی در جامعه تلاش کنند.

حجت‌الاسلام مردان خاطر نشان کرد: ولایت پذیری، بصیرت انقلابی، سخت کوشی، شهادت طلبی، ایثار و از خودگذشتگی از نقاط برجسته و ممتاز دوران دفاع مقدس بود.

یادآور می‌شود؛ نشست برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نوش آباد، رییس اداره تبلیغات اسلامی و معاون فرماندار آران و بیدگل در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا