کد خبر: 303343 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهکیلویه و بویراحمدخبر داد

ایلنا: مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهکیلویه و بویراحمد از آغاز عملیات اجرایی مدار سوم تامین برق شهرستان بهمئی در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از یاسوج داوود راهزادی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی مدار سوم تامین برق شهرستان بهمئی گفت: برای نخستین بار و با استفاده از شبکه کابلی فشار متوسط فاصله دار عملیات اجرایی مدار سوم تامین برق شهرستان بهمئی از ایستگاه فوق توزیع موقت امیر حاضر تا سه راهی امیر حاضر آغاز شد.

وی اعتبار پیش بینی شده برای تکمیل این پروژه را بیش از سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهکیلویه و بویراحمد افزود: طول‌ای پروژه سه کیلومتر و هدف اجرای آن پایداری شبکه‌های برق، کاهش خاموشی‌ها، تقویت شبکه و جلوگیری از افت ولتاژ تامین برق شهرستان بهمئی است.

راهزادی افزود: زمان آغاز و بهره برداری از این پروژه که برای نخستین بار در کهکیلویه و بویر احمد در صنعت برق انجام می‌گیرد حدود ۲۰ روز خواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد: با تخصیص اعتبارات لازم برای دستیابی به اهداف وزارت نیرو به ویژه حوزه توانیر در بخش مدیریت مصرف و کاهش تلفات انرژی نظیر چنین پروژه‌های در استان اجرایی شود.

گفتنی‌ست شهرستان بهمئی با یاسوج مرکز کهکیلویه و بویراحمد حدود ۲۸۰ کیلومتر فاصله داشته و از شهرستانهای گرمسیری استان محسوب می‌شود.

شرکت توزیع نیروی برق
نرم افزار موبایل ایلنا