کد خبر: 303384 A

کریم رئوف، بخشدار قلعه نو

ایلنا: «کریم رئوف» بخشدار قلعه نودر گفتگو با خبرنگار ما اهم اقدامات دولت یازدهم را در این بخش تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در جنوب استان تهران، وی با بیان این مطلب که دولت تدبیر و امید علی رغم مشکلات اقتصادی و تحریم‌های موجود با اقتدار نسبت به اجرای طرح‌های عمرانی و آبادانی ایران اسلامی اقدام کرده است اظهار داشت: «با عنایت و کمک‌های دکتر «جمالی‌پور» معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری در خصوص جذب اعتبارات آلایندگی، پس از سال‌ها چشم انتظاری مردم، اقدامات مطلوب و موثری همچون آسفالت جاده‌ها و راه‌های اصلی روستایی در روستاهای «گل تپه کبیر»، «کریم آباد»، «چالطرخان» و «عشق آباد» صورت گرفت.

بخشدار قلعه نو با اشاره به بازدید می‌دانی اخیر مدیران و کار‌شناسان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از راههای روستایی این بخش، از موافقت این اداره کل برای نصب علایم ایمنی و تجهیزات لازم پس از اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت راههای بخش خبر داد.

 وی همچنین با اشاره به پیشبرد اهداف دولت در بخش قلعه نو، به تعامل مطلوب فی مابین بخشداری قلعه نو و شورای اسلامی بخش، شورای اسلامی و دهیاران روستاهای تابعه اشاره کرد.

رئوف در ادامه افزود: «یکی از وظایف دولت اسلامی ایجاد امید در جامعه می‌باشد که بحمداله دولت تدبیر و امید با انجام خدمات و کارهای اساسی توانسته باعث ایجاد امید و نشاط در سطح جامعه شود».

بخشدار قلعه نو در پایان با اشاره به ایجاد امنیت و اقتدار در داخل مرزهای کشور به عنوان یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: «خدمتگذاران دولت تدبیر و امید در عرصه سیاست خارجی با هوشیاری و تلاش بی‌شائبه و همچنین پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) امنیت، اقتدار و آرامش را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده‌اند».

کریم رئوف
نرم افزار موبایل ایلنا