کد خبر: 303410 A

نماینده مردم فومن محل دیدار خود با مردم را به پروژه نیمه‌‌تمام تقاطع غیر همسطح ورودی شهر منتقل کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از فومن، وضعیت نابسامان تقاطع غیر همسطح ورودی فومن که از آغاز عملیات اجرایی آن بیش از ده سال می‌گذرد، به معضلی برای شهروندان فومنی تبدیل شده است.

عصر امروز جلسه‌ای درباره این پل با حضور ناصر عاشوری نماینده فومن و شفت در مجلس، مومنی‌زاده فرماندار فومن، خدادادی مدیرکل ساخت و توسعه شبکه راههای منطقه شمال غرب کشور، نازک‌کار معاون مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی گیلان، فریدون کریمی پیمانکار پروژه تقاطع غیر همسطح فومن و جمعی دیگر از مسئولان ذیربط در محل فرمانداری این شهر برگزار شد.

در این جلسه حاضران به گزارش عملکرد خود پرداختند و مومنی‌زاده فرماندار فومن از عدم پیشرفت مناسب این پروژه گلایه کرد و از پیمانکار خواست که سرعت اجرای پروژه را افزایش دهد.

پیمانکار پروژه نیز با اشاره به طلب بیش از 20میلیارد تومانی خود از دولت و عدم تخصیص اعتبار لازم برای این پروژه، تاکید کرد: هر وقت پولم را دادند کار می‌کنم.

نماینده مردم فومن و شفت پس از شنیدن حرف‌های پیمانکار از جای خود بلند می‌شد، گفت: از زمان اجرای این پروژه بیش از ده سال می‌گذرد و بیش از صدها مورد نامه‌نگاری کردم.

عاشوری ادامه داد: من در اینجا به روح امام راحل، شهدا و روح پسرم سجاد،  قسم می‌خورم که از امشب روی پل چادر می‌زنم و مرکز مراجعات مردمی را به آنجا انتقال می‌دهم و همه عواقب داخلی و خارجی آن را می‌پذیرم.

پس از رفتن نماینده فومن و شفت، مدیرکل ساخت و توسعه شبکه راههای منطقه شمال غرب کشور، فرماندار فومن و  پیمانکار پروژه در حال رایزنی برای برون رفت از این وضعیت پیش آمده بودند که ساعت 19 خبر رسید عاشوری نماینده فومن روی پل ورودی شهر چادر و بنر نصب کرده است.!

وقتی حاضران در جلسه به همراه جمعی از مسئولان شهرستان در محل اعتراض نماینده شهرستان فومن و شفت حضور پیدا کردند، عاشوری خطاب به آنها گفت: از امروز دفتر مراجعات من در اینجاست و از آنجایی که وظیفه ذاتی من نظارت است در اینجا مستقر هستم تا بر روند اجرای این پروژه نظارت کنم و از فردا نیز بنری در جلوی پل نصب می‌کنم که مسافران از این پل آثار باستانی دیدن کنند.

ناصر عاشوری
نرم افزار موبایل ایلنا