کد خبر: 303550 A

23 الی 27 شهریورماه

ایلنا: رییس اداره ورزش و جوانان رودسر گفت: چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور به مدت پنج روز در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، رضا مودبی در نشست با روسای هیات‌های ورزشی شهرستان رودسر، اظهار داشت: طی پنج ماه منتهی به شهریور ماه جاری بیش از هفت هزار ورزشکار جذب، ساماندهی و زیر پوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند.

وی افزود: هم اکنون این ورزشکاران اعم از آقایان و بانوان در قالب ۳۰هیات ورزشی در ۱۸مکان ورزشی به تمرینات ورزشی مشغول هستند.

رییس ورزش و جوانان رودسر در ادامه به روند ساخت سالن اختصاصی وزنه برداری اشاره و بیان کرد: کار ساخت این سالن با شتاب خوبی در حال انجام است و هم اکنون بیش از ۵۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گفته مودبی، برای انجام این پروژه که ۲۵۰میلیون تومان اعتبار از محل منابع ملی اختصاص یافته در دهه فجر سالجاری افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و خواسته جامعه ورزش وزنه برداری با تحقق این پروژه عملی می‌شود.

رییس ورزش و جوانان رودسر در بخش دیگری از میزبانی این شهرستان در چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور به مدت پنج روز در ساحل دریای رودسر خبر داد.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها از ۲۳شهریور آغاز و تا ۲۷شهریور ماه ادامه خواهد داشت اضافه کرد: در این مسابقات تمام تیم‌های مدعی قهرمانی از سراسر کشور در این رقابت‌ها حضور می‌یابند.

مودبی گفت: تیم‌های بر‌تر این دوره از مسابقات با نظر کمیته فنی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در بازی‌های آسیایی و ساحلی انتخاب می‌شوند.

رییس اداره ورزش و جوانان رودسر همچنین به آغاز رقابت‌های شنای آبهای آزاد قهرمانی استان گیلان از فردا به مدت یکروز در ساحل رودسر با شرکت تیمهایی از سراسر گیلان خبر داد و افزود: این رقابت‌ها به منظور انتخاب تیم شنای آبهای آزاد استان گیلان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور که ۲۱تا ۲۳شهریور ماه جاری در سواحل زریبار شهرستان مریوان استان کردستان برگزار می‌شود انجام می‌گیرد.

اداره ورزش و جوانان والیبال هیات های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا