کد خبر: 303569 A

ایلنا: فرمانده انتظامی آستارا از دستگیری دو سارق به عنف در این شهرستان و تحویل آن‌ها به مقامات قضایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آستارا، سرهنگ رحیم مهدی‌زاده در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار داشت: بنا بر گزارش واصله دو فقره سرقت به عنف و فرار سارقان با یک دستگاه خودروی پراید، دستگیری این سارقان در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در پی تلاش پلیس آگاهی مشخصات خودروی سارقان به واحدهای گشتی اعلام شد که نهایتا این خودرو در خروجی شهر شناسایی و متوقف شد و دو سارق ۲۰ و ۲۴ ساله نیز دستگیر شدند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان آستارا؛ با بررسی‌های پلیس آگاهی در ارتباط با پلاک خودروی سارقان، مشخص شد که این خوردو سرقتی بوده است.

مهدی‌زاده ادامه داد: در بازرسی‌های بعمل آمده ازخودرو و خود سارقین تعداد زیادی کارت شارژ تلفن همراه و مبلغ ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال وجوه سرقتی به همراه دو قبضه سلاح سرد از نوع چاقو کشف و ضبط گردید.

وی با بیان اینکه سارقین به ۱۲ فقره سرقت مغازه و سرقت داخل خودرو در استان‌های مختلف کشور اعتراف کردند، افزود: پرونده این دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شده است.

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان آستارا خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس کرفته و موضوع را جهت پیگیری گزارش کنند.

پلیس آگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا