کد خبر: 304265 A

امام جمعه موقت آران و بیدگل

ایلنا: امام جمعه موقت آران وبیدگل گفت: با توجه به اینکه انتخابات یک بحث داخلی‌ست نباید شکست و پیروزی را مطرح کنیم که اگر این کار شد پیروزی نصیب این گروه شد پس گروه مقابل شکست خورد یا اگر درانتخابات رای آورد بگوییم طرفدارانش پیروز شدند و مخالفانش شکست خوردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان حجت الاسلام محدث امام جمعه موقت آران وبیدگل در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: همانطوری که نفس کشیدن برای ما تکرارش لازم و واجب است توجه به تقوا هم در زندگی روزمره ما برای زندگی معنوی وحقیقی ما لازم و رعایتش واجب است.

وی به گرامی داشت ۱۹ شهریور سالروز رحلت آیت الله مرحوم طالقانی اشاره کرد وگفت: ایشان یکی ازچهره‌های نورانی روحانیت بود که حقیقتا این بزرگوار از آبروی خودش برای کشور مایه گذاشت.

وی به آخرین خطبه ایشان در نمازجمعه تهران بمناسبت سالروز قیام ۱۷شهریور در بهشت زهرا اشاره کرد وگفت: آنجاست که حقیقتا انسان پی به عمق شخصیت ایشان می‌برد که چگونه از ابروی خودش مایه گذاشت ودراین خطبه بود که منافقین راخیلی صریح وشفاف به مردم معرفی کرد وتوطئه‌های منافقین را گوشزد کرد.

امام جمعه موقت آران و بیدگل به نصیحت‌هایی که آیت الله طالقانی به منافقین نمود اشاره کرد وگفت: ایشان به منافقین گفت من شما رانصیحت می‌کنم و خیلی خودم را به شما نزدیک کردم بلکه شما را اصلاح کنم ولی متاسفانه شما توجه نکردید.

وی با گرامی داشت ۲۰ شهریور سالروز شهادت شهیدبزرگوار محراب آیت الله مدنی امام جمعه بزرگوار تبریز گفت: ایشان مردی با اخلاص مقاوم واستواربود.

امام جمعه موقت آران وبیدگل با گرامی داشت ۱۷ شهریورگفت: سالروز قیام ۱۷ شهریور یکی از روزهای بزرگ وخاطرات بیاد ماندنی دوران انقلاب و دوران مبارزات ملت بزرگوار ملت ایران است.

محدث با گرامی داشت اول ذی الحجه سالروز ازدواج بانوی بزرگ اسلام فاطمه زهرا با حضرت امیرالمومنین، به جدی گرفتن امر ازدواج توسط خانواده‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه جوانان‌ها دختر‌ها وپسر‌ها و خانواده هاشون بعنوان مشاور وپشتیبان آن‌ها هستند مواظب باشند امر ازدواج را جدی بگیرند تا کمتر شاهد طلاقهای توافقی درجامعه باشیم.

وی در ادامه خطبه‌های خود به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در دیداربا اعضا ونمایندگان مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد وگفت: همه باید مراقب باشیم که بیانات وتوصیه وتذکرات دلسوزانه وخیرخواهانه مقام معظم رهبری را جدی بگیریم واز آن بهره برداری حزبی و گروهی نکنیم.

امام جمعه انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا