کد خبر: 304275 A

به منظور افزایش نشاط و شادابی شهروندان

ایلنا: مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از افزایش تعداد کوهگشت‌های خانوادگی به منظور نشاط وشادابی شهروندان کاشان خبرداد.

سجاد مظفری تبار درحاشیه نودمین کوهگشت خانوادگی در روستای جزه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان فرهنگ سازی، آموزش شهروندی، احداث پارک کوهستان، تفکیک زباله از مبداء و آشنایی بیشتر مردم با اصول کوهنوردی را از مهم‌ترین برنامه‌های اداره ورزش وتفریحات سالم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان عنوان کرد وگفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی که منطقه کاشان دارد می‌توانیم از پتانسیل‌های کویر وکوهستان‌های شهرستان کاشان با همکاری دهیاران روستا‌ها وبخشداران کوهگشت‌ها ی زیادتری را برگزار کنیم.

. مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان اظهار داشت: معرفی مناطق بکر، طبیعی و کوهستانی، ایجاد محیطی سالم و سلامت و فراهم کردن فضایی مناسب در ویژه برنامه‌های ورزشی از اهداف برگزاری کوهگشت‌ها و دشت گشت‌های خانوادگی است.

مظفری‌تبار، طناب بازی، ورزش صبحگاهی، دو همگانی، مسابقات چهاردست پا ویژه خردسالان، دوچرخه سواری پدر و پسر، نونهالان و بازنشستگان، اسکو‌تر، اسکیت و فوتبال دستی را از دیگر برنامه‌های نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی در این شهرستان برشمرد.

وی، استقبال شهروندان کاشانی در ویژه برنامه‌هایی که به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می‌شود را مورد تحسین دانست و افزود: حضور خانواده‌های کاشانی به ویژه در برنامه‌های ورزشی موجب تشویق برگزار کنندگان می‌شود.

شایان ذکراست نودمین کوهگشت خانوادگی به روستای جزه به عنوان چهارمین ویژه برنامه نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی با استقبال بی‌نظیر شهروندان کاشانی روز جمعه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۷: ۳۰ صبح همراه با سرویس دهی سازمان اتوبوسرانی و صرف صبحانه از میدان خرداد به روستای جزه برگزارشد.

خانواده‌های کاشانی در این کوهگشت مسیر ۳ کیلومتری روستای جزه را با پای پیاده در کنار یکدیگر با روحیه‌ای شاد و با نشاط طی کردند

 استقبال بانوان کاشانی دراین کوهگشت خانوادگی نسبت به مردان بسیار بیشتر بود.

شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا