کد خبر: 305024 A

فرمانده سپاه انصار المهدی در جمع خبرنگاران

ایلنا: فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان، با اشاره به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان، گفت: ۱۷طرح در این زمینه با مبلغی بالغ بر۳ میلیارد در هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سردار جهانبخش کرمی، فرماندهی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، امروز دوشنبه (۲۳شهریور) در جمع خبرنگاران، با اشاره به پشتیبانی ابرقدرت‌های جهان در طول ۸ سال دفاع مقدس از رژیم بعثی عراق، گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران عنایت پروردگار و وجود ولایت فقیه در راس امور مملکت بوده است.

سردار کرمی، با بیان اینکه ملت عاشورایی و ولایت‌مدار ایران در صحنه‌های جنگ پیروزمندانه جنگیدند، افزود: جنایت‌های دشمنان در طول ۸سال دفاع مقدس با پشتیبانی ابرقدرت‌ها ی جهان حائز اهمیت بوده است ولی همواره رشادتهای رزمندگان دلیرکشور ایران اسلامی که مقتدرانه بوده است موجب پیروزی ما در این جنگ نا‌برابر شده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، درادامه با اشاره به موهبت‌های الهی در طول جنگ ۸سال، تصریح کرد: در طول تاریخ دوران ۸ ساله دفاع مقدس شاهد زیبایی‌های به یاد ماندنی در صحنه‌های جنگ بودیم که نظیر آن کمتر بوده است.

وی، با اشاره به هفته دفاع مقدس و ولایت فقیه در سال‌جاری، افزود: تا به امروز متاسفانه کمتر به زیبایی‌های دوران دفاع مقدس پرداخته شده است.

سردار کرمی، با بیان نقش بانوان در جنگ ۸سال دفاع مقدس در پیروزی رزمندگان اسلام، اظهار کرد: زیبایی‌های دوران دفاع مقدس در تاریخ جنگ از جنبه‌های مختلف حائز اهمیت و بی‌نظیر بوده است.

این مقام مسئول در استان زنجان، در بخشی از سخنان خود، با بیان اینکه تا به امروز با ایفای نقش بی‌نظیر ولایت فقیه در جامعه ما، همه نقشه‌های شوم دشمنان خنثی شده است، تصریح کرد: در طول دوران ۸ ساله دفاع مقدس در حوزه‌های مختلف با پشتیبانی ملت، رزمندگان و، ولایت فقیه شاهد درخشش و پیروزی در جهان بودیم.

وی، کشور ایران را یکی از امن‌ترین کشور‌ها دردنیا برشمرد و گفت: ملت و بسیجیان ایران در حال آمادگی کامل هستند.

سردار کرمی، نقش اصحاب رسانه را در خط دفاع مقدس برای زنده نگهداشتن زیبایی‌های جهاد و دفاع مقدس مهم واساسی عنوان کرد و گفت: زنده نگهداشتن این روحیه در جامعه امروز حائز اهمیت است.

وی، همچنین، در ادامه با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس دراستان زنجان، اظهارداشت: درطول این هفته ۲۸عنوان برنامه با محوریت بیش از ۱ هزار اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان، با بیان اینکه شاهد افتتاح برخی طرح‌های محرومیت‌زدایی و برگزاری نمایشگا‌ه‌ها در شهرستان‌های استان خواهیم بود تصریح کرد: دیدار از خانواده‌های شهدا وجانبازان، محفل انس با قران، اجرای برنامه‌های بصیرتی، روشنگری در خصوص آسیب‌های اجتماعی از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها دراین هفته است.

سردار کرمی، مهم‌ترین برنامه‌ها دراین زیمنه را بازنمایی عملیات والفجر ۱۰ عنوان کرد وگفت: بازنمایی عملیات در سالجاری در شهرستان خدابنده اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان، رژه نیروهای مسلح استان را با آمادگی کامل در ۳۱ شهریور از این برنامه‌ها اعلام کرد وگفت: با این رژه به جهانیان نشان می‌دهیم که دارای امادگی کامل در دفاع از نظام ایران اسلامی هستیم.

وی، همچنین، همایش پشکسوتان دوران دفاع مقدس را در این راستا حائز اهمیت برشمرد وگفت: در سالجاری طلایه داران و رزمندگان اسلام در سطح فرماندهان از اقشارمختلف سپاهی، بسیجی و رزمندگان ارتشی به رژه می‌پردازند.

سردار کرمی، خبر از برگزاری اولین همایش بانوان رزمنده در دوران ۸سال دفاع مقدس در یکز از روزهای این هفته داد و گفت: این همایش درسالن موسسه دارالقران کریم زنجان بر گزار خواهد شد.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان، همایش عمومی خانوادگی را نیز همانند سالهای قبل با اجرایی برنامه‌های متنوع از جمله برنامه‌ها در این زمینه برشمرد وگفت: در سالجاری به جای باز سازی صحنه‌های جبهه‌ها شاهد بازسازی واقعه غدیر در زنجان خواهیم بود.

وی، با شاره به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان، گفت: ۱۷طرح در این زمینه با مبلغی بالغ بر ۳ میلیارد اجرایی می‌شود.

سپاه انصار المهدی عج استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا