کد خبر: 305091 A

ایلنا: معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس از کسب رتبه‌های بر‌تر از لحاظ عملکرد و نظم و سرپرستی تیم در سومین مرحله اردوی کشوری نشاط و امید خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین تجلی با اشاره به برگزاری سومین مرحله اردوی کشوری نشاط و امید گفت: ۲۰ نفر از برادران دبیر و نایب دبیر کانون‌های آزاد از شهرستانهای مختلف استان در سومین مرحله از این اردو که در بندرانزلی برگزار شد، حضور فعال داشتند و در مسابقات مختلف موفق به کسب مقام شدند.

تجلی در ادامه تصریح کرد: این اعضا در برنامه‌های مختلف حضور پر رنگ و اثر بخشی داشتند که بیشترین جایزه در بخش‌های مختلف از جمله نفرات اول مسابقات قرآنی، نفر بر‌تر اذان، نفر بر‌تر و همکاری در اقامه، نفرات بر‌تر شرکت کننده در برنامه نماز (حضور اول نفر)، مسابقه دل نوشته و برنامه طرح جنگل نوردی و دوستدار طبیعت تعداد ۲۰ جایزه به ۱۵ نفر تعلق گرفت.

معاون امور جوانان استان فارس عنوان کرد: اعزام دبیران این استان به سرپرستی حسن ابدان کار‌شناس امور جوانان جمعیت خرمبید انجام گرفت که در مراسم اختتامیه از سرپرستان استان‌های نمونه نیز تقدیر شد و با توجه به نحوه عملکرد و نظم و ارزیابی کل در مرحله سوم این اردو، استان‌های فارس، البرز و گلستان به عنوان استان‌های بر‌تر اعلام شدند همچنین که استان فارس با بیشترین تعداد نفرات در این اردو شرکت داشت.

هلال احمر-اردوی کشوری نشاط و امید
نرم افزار موبایل ایلنا