کد خبر: 305115 A

معاون فرماندار قائم شهر

ایلنا: معاون فرماندار قائم شهر تنها راه رونق فروش فوق العاده را تشدید نظارت دقیق اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، ایمان پویامهر بعدازظهر امروز در جلسه تنظیم بازار شهرستان علت برگزار نشدن نمایشگاه پاییزه به صورت معمول سالهای قبل را مهار تورم و توصیه وزارت صنعت، معدن و تجارت برشمرد و اظهار داشت: اینکه برای تنظیم بازار و کمک به مردم دولت بتواند باری را بردارد بسیار ضعیف است.

وی افزود: طبق شنیده‌ها از دولت قبلی ۳۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی به جا مانده که بخشی از آن طلب پیمانکاران است که این مقدار بدهکاری بعد از انقلاب بی‌سابقه است.

معاون فرماندار قائم شهر به اجرای طرح فروش فوق العاده در قائم شهر اشاره کرد و گفت: باید طوری برنامه ریزی و اطلاع رسانی شود تا شهروندان آگاهی کامل از محل و نحوه فروش کالا‌ها داشته باشند و پول‌هایشان را در شهر خودشان خرج کنند و برای خرید مایحتاج مدرسه به شهرهای مجاور نروند.

پویامهر از شهرداری خواست تا با نصب بنر در سطح شهر، این اطلاع رسانی را انجام دهند تا شهروندان قائم شهری بتوانند به راحتی اقلام مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

وی تنها راه رونق فروش فوق العاده را، تشدید نظارت دقیق برشمرد و گفت: در کنار مایحتاجی همچون کیف و کفش و لوازم مدرسه، مرغ و تخم مرغ نیز می‌توان عرضه نمود.

تنظیم بازار
نرم افزار موبایل ایلنا