کد خبر: 305687 A

از ابتدای مهر در شهر ساری

ایلنا: معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفا شهری مازندران گفت: در راستای لزوم ارائه خدمات به روز و آنلاین، تسهیل ارائه خدمات الکترونیکی همسو با سیاستهای توسعه دولت الکترونیک، تمامی خدمات فروش و پس از فروش آبفاشهری مازندران در شهر ساری از ابتدای مهر ماه از طریق سایت شرکت ارائه می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت آبفاشهری مازندران، برار‌زاده با اعلام خبر بالا افزود: این خدمات در دو بخش فروش انشعاب آب وفاضلاب و خدمات پس از فروش در قالب ۲۲ خدمت تعریف شده است.

وی، با بیان اینکه متقاضیان با مراجعه به سایت شرکت آّبفاشهری مازندران و انتخاب لینک خدمات الکترونیکی مشترکین می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند ادامه داد: درسمت چپ این صفحه لینکهای راهنمای خدمات الکترونیک مشترکین، فروش انشعاب آب وفاضلاب جدید، درخواست خدمات پس از فروش، پیگیری درخواست، چاپ ویرایش اطلاعات، در صفحه اصلی نکات مهم در خصوص تکمیل فرم و در سمت چپ لیست ۲۲ خدمات پس از فروش، درج شده است.

معاون برنامه ریزی ومنابع انسانی آبفاشهری مازندران، تصریح کرد: در بخش راهنمای خدمات الکترونیکی مشترکین، اهداف ارایه ۲۲ خدمت، تعریف هر خدمت، مدت زمان انجام کار، مراحل انجام و شرح اقدامات و گردش کار توضیح داده شد.

 برارزاده، ادامه داد: مشترکین جدیدی که متقاضی انشعاب آب و فاضلاب جدید هستند از طریق گزینه فروش انشعاب آب وفاضلاب جدید می‌توانند درخواست خود را ثبت و مراحل آن را تکمیل نمایند.

وی بیان داشت: چنانچه مشترکین سابق، متقاضی دریافت خدمات پس از فروش می‌باشند گزینه درخواست خدمات پس از فروش را انتخاب کنند و برای اطلاع از روند درخواستهای قبلی بر روی گزینه پیگیری درخواست کلیک کنند.

 برار‌زاده، با بیان اینکه در سمت راست پنجره خدمات الکترونیکی ۲۲ خدمت پس از فروش درج شده است، تصریح کرد: این خدمات شامل واگذاری انشعاب آب، واگذاری انشعاب فاضلاب، پاسخ به استعلام، تغییر کاربری انشعاب، تغییر مشخصات، تغییر واحد مسکونی، تغییر ظرفیت قراردادی انشعاب، تغییر قطر انشعاب، تفکیک کنتور، تغییر مکان وسایل اندازه گیری، آزمایش کنتور، تعویض کنتور، نصب سیفون اضافی، قطع موقت و وصل انشعاب، جمع آوری یا ادغام انشعاب، صورتحساب میان دوره، بررسی صورتحساب، اعلام کارکرد کنتور، مشاهده سوابق، امکان پرداخت صورتحساب، پیشنهادات و بررسی شکایات و درخواست قرار ملاقات است.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای شهری مازندران، ضمن تاکید بر اینکه اطلاعات درج شده از سوی مشترکین در این فرم‌ها به صورت محرمانه محفوظ می‌ماند، اظهار داشت: متقاضیان شماره تلفن همراه خود را به درستی درج نمایند زیرا در مراحل پذیرش، ارزیابی، برآورد و نصب، پیامکی از طریق سامانه پیام رسان برای مشترک ارسال می‌شود.

وی، تصریح کرد: متقاضی در هر یک از این بخش‌ها با تکمیل فرم مورد نظر و اطمینان از صحت موارد درج شده، گزینه تایید را انتخاب می‌کند.

 برار‌زاده با بیان اینکه در پایان به متقاضی کد رهگیری داده می‌شود، گفت: متقاضی کدرهگیری را چاپ و برای پیگیری امور آن را نزد خود نگهدارد.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفاشهری مازندران ادامه داد: امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده توسط متقاضی در لینک چاپ و ویرایش اطلاعات وجود دارد.

برار‌زاده، خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک این خدمات علاوه بر شهر ساری درسایر شهرهای استان نیز ارایه می‌شود.

آب و فاضلاب دولت الکترونیک
نرم افزار موبایل ایلنا