کد خبر: 305791 A

براثر آتش سوزی در اسلام آبادغرب

ایلنا: بعدازظهر چهارشنبه بر اثر آتش سوزی در یک واحد مسکونی در چهارراه کارخانه یخ اسلام آبادغرب یک نفر کشته و میلیون‌ها ریال خسارت بر جای گذاشت که علت حادثه هنوز معلوم نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اسلام آبادغرب، در پی بروز این آتش‌سوزی، ماموران آتش نشانی، هلال احمر و نیروهای امدادی سریعا وارد عمل شده و آتش سوزی مهار شده است.

در این رابطه علی رزاقی‌پور، مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: بعدازظهر امروز در اثر آتش سوزی در یک واحد مسکونی در چهارراه کارخانه یخ اسلام آبادغرب یک نفر کشته و میلیون‌ها ریال خسارت بر جای گذاشته که علت حادثه هنوز معلوم نیست.

وی افزود: آتش سوزی از یکی از واحد‌های آپارتمانی مجتمع مسکونی بخشی‌پور شروع شده و به واحدهای دیگر سرایت کرده است، علت وقوع حادثه هنوزمشخص نیست اما وجود جامدات خودسوز (اسباب و اثاثیه منزل) باعث اشتعال سریع و گسترش آتش گردیده که با تلاش همه نیروهای امدادی و آتش نشانی آتش مهار گردید.

مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: فقط یک نفر خانم در منزل حضور داشته که ظاهرا» در اثر خفگی فوت شده است که با حضور قاضی کشیک جسد ایشان جهت تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی تحویل گردید.

رزاقی‌پور گفت: تحقیقات بیشتر جهت مشخص شدن علت آتش سوزی منجر به فوت یکی از شهروندان توسط دستگاه‌های ذیربط در دست بررسی است.

خبرنگار: اردلان رضایی

آتش سوزی آتش نشانی جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا