کد خبر: 305826 A

مدیر کل بحران استان البرز در گفت‌وگو با ایلنا

ایلنا: مدیر کل مدیریت بحران البرز با بیان اینکه تمامی مسیرهای روستایی استان و همچنین محور کرج-چالوس باز است گفت: طوفان دیشب در استان، خسارات مالی وجانی به همراه نداشته است.

به گزارش ایلنا در کرج، ابوالقاسم باقری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در کرج افزود: طوفان شب گذشته باعث آب گرفتگی و طغیان رودخانه در بخش آسارا و طالقان شد که خوشبختانه خسارات جانی ومالی به همراه نداشت.

باقری با اشاره به برخی انسدادهای مقطعی در مسیر‌ها و جاده‌های روستایی البرز خاطرنشان کرد: مسیر ورودی روستای دوروان جاده چالوس چند ساعتی بخاطر طغیان رودخانه و آبگرفتگی بسته شده بود که در ‌‌نهایت مسیر باز شد.

مدیر کل مدیریت بحران البرز با بیان اینکه خوشبختانه این طوفان خسارات جانی به همراه نداشته افزود: در روستای دوروان، بر اثر وقوع طوفان و به دلیل کاهش دید چوپانی با گله‌اش گمشده بود که با تلاش نیروهای امدادی به موقع توانستیم او و گله‌اش را صحیح و سالم پیدا کنیم.

باقری با بیان اینکه بر اثر وقوع این طوفان محور کرج – چالوس تنها ساعاتی مسدود شد افزود: شن وماسه و گل و لای کنار جاده در جلوی ورودی تونل شماره ۷ (کندوان) باعث بسته شدن مسیر و ترافیک در این محور شده بود که با تلاش نیروهای امدادی تا ساعت ۹ شب این مسیر به طور کامل باز شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کلیه جاده‌های روستایی و همچنین محور کرج-چالوس باز است گفت: با توجه به اعلام سازمان هوا‌شناسی مبنی بر استمرار سامانه بارشی مدیریت بحران استان در آماده باش کامل به سر می‌برد.

ابوالقاسم باقری طوفان در استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا