کد خبر: 305833 A

ایلنا: مدیرکل تعاون و کار البرز از آغاز فرآیند ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره امتنان از کارگران، تلاشگران، گروه‌های کار و واحد نمونه استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، اسماعیل خلیلی در خصوص ثبت نام کارگران و گروه‌های کارنمونه در جشنواره امتنان از کارگران، تلاشگران و گروه‌های کار نمونه استان گفت: ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه استان البرز، از هیجدهم شهریورماه جاری آغاز شده و تا چهارم مهرماه ۱۳۹۴ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص نحوه ثبت نام کارگران و گروه‌های کار در این دوره از جشنواره خاطر نشان کرد: در سال جاری شاخص‌ها، پرسش نامه‌ها، نحوه امتیاز گذاری و نیز روش داوری کارگران و گروه کارهای نمونه در دست بررسی وارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: مقرر شد در این دوره، فرایند ثبت نام در جشنواره امتنان از کارگران نمونه استان به صورت دستی و حضوری با مراجعه کارگران به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام گیرد.

خلیلی در ادامه گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان البرز به آدرس اینترنتی alborz. mcls. gov. ir تا تاریخ ۴ مهر ماه سالجاری نسبت به دریافت فرم ثبت نام جشنواره ازسایت مذکوراقدام کرده و پس از تکمیل فرم مورد نظر آن را به ادارات تعاون، کارورفاه اجتماعی استان ارائه کنند.

وی بااشاره به نحوه ارزیابی کارگران و گروههای کار نمونه تصریح کرد: در مرحله مقدماتی کارگران نمونه واحدهای تولیدی به ادارات تعاون و کار استان معرفی می‌شوند و کمیته داوری متشکل از نمایندگان این اداره کل و سایر دستگاه‌های ذی ربط و استادان دانشگاه، پس از بررسی پرونده‌ها و مدارک و مستندهای افرادی که دارای ابتکار، خلاقیت و اختراع هستند و از بالا‌ترین امتیاز برخوردارند آنان را به عنوان نمونه استانی جهت تجلیل در جشنواره امتنان از کارگران نمونه استان معرفی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: برگزیدگان استان‌ها در صورت کسب امتیازات لازم به کمیته جشنواره ملی کارگران نمونه کشور در وزارت تعاون و کار جهت بررسی بر اساس شاخص‌های کشوری این جشنواره معرفی می‌شوند.

جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

جشنواره امتنان
نرم افزار موبایل ایلنا