کد خبر: 305856 A

در اعتراض نسبت به شرایط در نظر گرفته برای آزمون استخدامی

ایلنا: صبح امروز جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اعتراض به شرایط در نظر گرفته شده برای آزمون استخدامی آموزش و پروش در مقابل اداره کل آموزش و پرورش گیلان تجمع کردند.

به گزارش ایلنا، این معلمان معتقدند در بخشنامه مربوطه آمده است کسانی که حقوق بگیر آموزش و پرورش بودند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و این در حالی‌ست که معلمان پیش دبستانی گیلان مدرکی دال بر دریافت حقوق از وزارت آموزش و پرورش ندارند زیرا در این مدت از شهریه بچه‌های مهدکودک حقوقشان دریافت می‌شده و بیمه نبودند.

این در حالی‌ست که معلمان پیش دبستانی همه خانم هستند اما عده‌ای از نیروهای شرکتی که نزدیک به ۹ ماه از آموزش و پروش حقوق گرفته‌اند از این شرایط بهره می‌برند.

این تجمع کنندگان با تمام تلاشی که برای حل مشکلات خود داشته‌اند، از نمایندگان و مسئولان برای رسیدگی به وضعیت خود کمک گرفته ‌ند اما اکنون راه به جایی نبرده و برای رسیدن به حق خود دست به تجمع در نهادهای مربوطه می‌زنند.

گفتنی‌ست نزدیک به یک ماه گذشته نیز بیش از ۱۵۰۰ معلم از نیروهای خرید خدمات، آموزشی و پیش دبستانی‌ گیلان و سراسر کشور روبروی مجلس شورای اسلامی تجمع کرده بودند.

آموزش و پرورش تجمع معلمان
نرم افزار موبایل ایلنا