کد خبر: 305858 A

رئیس کمیته امداد تالش در گفت‌وگو با ایلنا

ایلنا: رئیس کمیته امدادتالش گفت: ۵ پایگاه ثابت و ۳۰ پایگاه سیار جهت دریافت کمک‌های مردمی برای جشن عاطفه‌ها در سطح این شهرستان دایر شده است.

ایرج علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تالش، اظهار داشت: صبح امروز جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در این شهرستان با شعار مهر در انتظار همدلی آغاز شد.

وی افزود: ۵ پایگاه ثابت و ۳۰ پایگاه سیار جهت دریافت کمک‌های مردمی برای جشن عاطفه‌ها در سطح شهرستان تالش دایر شده است.

علیزاده خاطرنشان کرد: هشتم مهرماه و همزمان با نواخته شدن زنگ عاطفه‌ها نیز ۳۰ هزار پاکت هدیه دانش آموزان جمع آوری و اقدامات لازم برای توزیع کمک‌های آنان به نیازمندان انجام می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تالش یادآور شد: سال قبل خیرین شهرستان تالش ۳۵۰ میلیون ریال در جشن عاطفه‌ها کمک کردند که امسال پیش بینی می‌شود این رقم به ۴۵۰ میلیون افزایش یابد.

وی در ادامه برگزاری جشن عاطفه‌ها را در تقویت فرهنگ نوع دوستی و حمایت از نیازمندان موثر دانست و تصریح کرد: همه باید تلاش کنند این آیین معنوی در سطح این شهرستان به خوبی و با مشارکت گسترده مردم برگزار شود.

علیزاده با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها تقسیم شادی‌های با همنوعان بوده و مردم باید در این جشن شرکت کنند، گفت: جشن عاطفه‌ها جشن با معنویت همراه با اخلاص عاطفه‌ها است.

کمیته امداد جشن عاطفه ها
نرم افزار موبایل ایلنا