کد خبر: 305897 A

ایلنا: سرپرست هیئت والیبال استان گیلان از انتشار فراخوان جمع‌آوری بانک اطلاعاتی جامعه والیبال این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، یونس رنجکش با اعلام این خبر، اظهار داشت: این اقدام در راستایی شناسایی ظرفیت‌های والیبال استان با هدف برنامه ریزی در توسعه این ورزش در گیلان انجام می‌گیرد.

وی افزود: در این فراخوان از کلیه پیشکسوتان، مربیان، داوران و بازیکنان فعال و غیر فعال در سطوح مختلف دعوت شده است تا با ارائه اطلاعات خواسته شده نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام تا پس از ان از وجود آنان در زمینه هدایت والیبال استان بهره‌مند شویم.

رنجکش تاکید کرد: در والیبال استان گیلان چهره‌های نامدار و پیشکسوتان بسیاری حضور دارند که نبود بانک اطلاعاتی جامع از آنان مانع از تحقق استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های این افراد می‌شود.

وی گفت: برای برنامه ریزی در هر موضوعی نیازمند داشتن اطلاعات هستیم که متاسفانه به دلیل عدم وجود ساختار مناسب در سیستم مدیریت هیات والیبال استان تاکنون این برنامه ریزی‌ها سلیقه‌ای و براساس دیدگاهای فردی انجام می‌گرفته است.

به گفته سرپرست هیئت والیبال استان گیلان؛ مدیریت اصولی با ضوابط و کار نظامند مبتنی بر شیوه‌های علمی امکان پذیر است که امیدواریم همه علاقمندان به ورزش والیبال با صبر و حوصله و شناخت دقیق از جایگاه خود در توسعه این ورزش که امروز از اقبال بالایی در بین مردم برخوردار است یاریگر شوند.

رنجکش افزود: در مدت دو ماهی که به عنوان سرپرست این هیات مشغول به کار شده‌ام از کانال‌های مختلف ارتباطی عزیزانی دغدغه‌های خود را نسبت به وضعیت این هیات منتقل کرده‌اند که امیدوارم در کنار انتقال و انتقاداتی که از گذشته وجود دارد با ارائه راهکار‌ها به احیای مجدد ورزش والیبال استان بپردازند.

وی ادامه داد: تاکنون تلاش شده است به رغم تمامی مشکلات، کاستی‌ها و نابسامانی‌هایی که وجود داشته در برنامه‌های جاری هیات توقفی صورت نگیرد و در این میان از همه کسانیکه با تلاش شبانه روزی خود مانع از ایجاد خلاء در کار‌ها شده‌اند باید تشکر کرد.

رنجکش در پایان از کلیه خانواده محترم والیبال استان گیلان دعوت کرد تا با مراجعه به سایت هیات والیبال استان نسبت به تهیه فرم ثبت نام اقدام نمایند و پس از تهیه پیوست مدارک شامل کپی کارت ملی، شناسنامه، الصاق عکس و احکام مربوطه، به ارسال آن از طریق پست الکترونیکی هیئت به نشانی volleyball_guilan@yahoo. com و یا حضوری به دفتر هیئت والیبال استان گیلان واقع در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت حداکثر تا پنجم مهر ماه اقدام کنند.

والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا