کد خبر: 305977 A

فرماندار ساری

ایلنا: فرماندار ساری گفت: در هشت سال دفاع مقدس با مقاومت در مقابل قدرت‌های استکباری جهان، ما توانستیم اقتدار خود را به اثبات برسانیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری، جواد واحدی در هشتمین جلسه شورای عالی ورزش ساری  گفت: در حفظ از صیانت از نظام و همچنین حماسه‌ها و ایثارگری‌ها بکوشیم و برجسته‌ترین خاطرات را بازگوشان و جایگاه شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌هایشان را محفوظ بداریم.

واحدی با تاکید بر اینکه در راستای ترویج تفکر ایثار و شهادت گام‌های اساسی برداریم، ابراز کرد: به واسطه فریاد‌ها و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهداست که فعالیت‌ها و برنامه دشمن ناکام می‌ماند.

وی با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر هفته دفاع مقدس در این شهرستان گفت: در هشت سال دفاع مقدس با مقاومت در مقابل قدرت‌های استکباری جهان، ما توانستیم اقتدار خود را به اثبات برسانیم.

واحدی افزود: رشادت‌های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس باید در این هفته به نسل‌های آینده منتقل شود.

فرماندار مرکز استان مبارزه با استکبار را حماسه آفرینی در ایجاد خانواده با ثبات و جوانان با تفکرات سالم اعلام کرد و تصریح نمود: در هفته دفاع مقدس برای اعلام داشتن خانواده سالم و اسلامی، وحدت و همدلی، همراهی با جانبازان و ایثارگران در یک همایش پیاده‌رو انسجام خود را به نمایش خواهیم گذاشت.

در این جلسه اعضای و دبیران کمیته به ارائه گزارش برنامه‌ها و فعالیت‌ها در هفته دفاع مقدس و هم چنین مشارکت در همایش پیاده رویی بزرگ خانوادگی پرداخته‌اند.

برای این هفته برگزاری همایش و یادواره شهدا، برگزاری دعای عرفه در جوار شهدای گمنام، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، پیاده روی خانوادگی، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان نامگذاری یکی از مدارس شهر ساری بنام شهید غواص «معلمی»، اجرای مسابقات ورزشی رنامه ریزی شده است.

بر اساس این گزارش، ۳۱ شهریور سالروز آغاز جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا