کد خبر: 308593 A

دردومین روزجشنواره تئاتر مهر

ایلنا: دبیر یازدهمین جشنواره سراسری تئا‌تر مهر کاشان، از اجرای نمایش‌های «معرکه طلاق و اعتیاد»، «ترافیک، ترافیک»، «دو مرد و یک نیمکت» و «آری، زن‌ها همیشه منتظرند» در دومین روز جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان مهدی نادعلی گفت: «معرکه طلاق و اعتیاد» به «کارگردانی حمید حمیدی از مرند و» ترافیک، ترافیک «به کارگردانی عباس تیمورزاده از کاشان با موضوع آسیب‌های اجتماعی ۶ شهریور ماه در میدان کمال الملک، ندامتگاه کاشان و فرهنگ سرای مهر اجرا می‌شود.

وی اظهار داشت:» دو مرد و یک نیمکت «به کارگردانی حمید حمیدی از مرند با موضوع طنز اجتماعی و ازدواج،» آری، زن‌ها همیشه منتظرند «به کارگردانی بهمن پارسا آرا از اراک با موضوع دفاع مقدس به عنوان نمایش‌های صحنه‌ای این جشنواره است که در سالن مهربان و تماشاخانه ماه فرهنگ سرای مهر به روی صحنه می‌رود.

دبیر یازدهمین جشنواره سراسری تئا‌تر مهر کاشان افزود:» به روایت من و جولیانا «به کارگردانی فهیمه مدحتی از بهبهان،» ورود ممنوع «به کارگردانی سعید خسروی از کاشان در بخش صحنه‌ای و» ازدواج خیابانی «به کارگردانی امیر حسین حداد از کاشان روز سه شنبه ۷ شهریور اجرا خواهد شد.

نادعلی گفت: داوری یازدهمین جشنواره سراسری تئا‌تر مهر کاشان را آقایان محمود فرهنگ، سید مهدی مجتهد و خیام وقار بر عهده دارند.

یازدهمین جشنواره سراسری تئا‌تر مهر کاشان تا ۱۲ مهر ماه در فرهنگسرای مهر این شهرستان برگزار می‌شود.

مسکن مهر
نرم افزار موبایل ایلنا