کد خبر: 308594 A

ایلنا: مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی زنجان، گفت: امکان ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاداسلامی با گرایش‌های بیوالکتریک، بیومکانیک و بیومتریال و ۸۵ رشته تحصیلی در مقطع کاردانی و کار‌شناسی فراهم شد.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد زنجان، علی اکبر شیوخی، مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، امروز با اعلام این خبر گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری و آزمون‌های کار‌شناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از امروز دوشنبه ۶ مهرماه در دوره‌های مختلف تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاداسلامی اعم دکترا، کار‌شناسی ارشد و کار‌شناسی در تمامی رشته‌های پزشکی و غیر پزشکی ثبت نام کنند.

وی گفت: داوطلبان ادامه تحصیل می‌توانند جهت ثبت نام به سامانه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www. azmoon. org مراجعه و ثبت نام کنند.

 شیوخی ازامکان ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در مهر امسال خبر داد و یادآورشد: پذیرفته شدگان نیمسال دوم ۹۵ -۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در مقاطع دکترا و کار‌شناسی ارشد می‌توانند ثبت نام و از مهر امسال ادامه تحصیل دهند.

وی گفت: بر اساس بخشنامه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای دانشگاهی می‌توانند با رعایت سقف ۳۰ نفر برای هر کلاس مقطع کار‌شناسی ارشد و ۱۰ نفر برای هر کلاس دکتری تخصصی، پذیرفته شدگان را ثبت نام کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان همچنین در خصوص قبول شدگان سال‌های گذشته در مقاطع دکترا و کار‌شناسی ارشد و بازماندگان از تحصیل کلیه مقاطع تحصیلی در رشته‌های پزشکی و غیر پزشکی اضافه کرد: این دسته از داوطلبان و دانشجویان که به هر دلیل از ادامه تحصیل بازمانده و یا در آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده و نتوانسته‌اند ادامه تحصیل دهند مطابق بخشنامه این دانشگاه می‌توانند بدون احتساب سنوات تحصیلی و بدون پرداخت شهریه ترم‌های مراجعه نکرده نسبت به ثبت نام و ادامه تحصیل مبادرت کنند و بخشنامه بازماندگان از تحصیل مشمول تمامی دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی و غیر پزشکی می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان از راه اندازی سه رشته مهندسی پزشکی با گرایش‌های بیوالکتریک، بیومکانیک و بیومتریال در مقطع کار‌شناسی به مجموع رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی زنجان خبر داد و اظهار کرد: علاقمندان برای ادامه تحصیل در این سه رشته تحصیلی و سایر رشته‌های بدون آزمون این دانشگاه طی نیم سال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴ می‌توانند با مراجعه به آدرسwww. azmoon. org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شیوخی ادامه داد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۴۲۴۰۲۴ - (۰۲۴) تماس حاصل کنند.

گفتنی‌ست: دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با ۳۵۰ عضو هیات علمی، سه مجتمع بزرگ خوابگاهی، سه مجموعه بزرگ ورزشی و حدود ۸۰ کارگاه و آزمایشگاه بزرگ‌ترین مجموعه آموزش عالی در استان زنجان می‌باشد. در حال حاضر این واحد دارای ۲۰ رشته دکتر ی و ۵۱ رشته کار‌شناسی ارشد است.

دانشگاه آزاد زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا