کد خبر: 308690 A

رئیس دانشگاه آزاد فومن و شفت

ایلنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: بیگانگان و دشمنان از روحیه بسیجی جوانان هراس دارند و با استفاده از هجمه‌های فرهنگی سعی در جلوگیری از آشنایی جوانان کشور با این روحیه دارند.

به گزارش ایلنا، دکتر سید سجاد گشتی در نشست صمیمانه با اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری درباره فرهنگ بسیج اشاره و اظهار کرد: بسیج یک فرهنگ و یک حرکت وسیع فرهنگی به شمار می رود که  باید این فرهنگ و روحیه گذشت و فداکاری دوران دفاع مقدس را در قالب برنامه‌های متنوع فرهنگی و ... به جامعه گسترش داد و آن را به نسل آینده منتقل کرد.

وی بازگو کردن رشادتهای رزمندگان و خانواده های معزز شاهد و ایثارگر در دوران دفاع مقدس را برای نسل سوم انقلاب ضروری دانست و گفت : باید مایوس شدن و به زانو درآوردن استکبار در دوران دفاع مقدس، سینه به سینه در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی زنده و جاوید بماند.

گشتی بیان کرد: بیگانگان و دشمنان از روحیه بسیجی جوانان هراس دارند و با استفاده از هجمه‌های فرهنگی سعی در جلوگیری از آشنایی جوانان کشور با این روحیه دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: ما دانشگاهیان در کنار دیگر اقشار سرافراز ایران اسلامی وظیفه داریم مقابل هجمه فرهنگی دشمنان را گرفته و روحیه و فرهنگ بسیجی ، مقاومت و ایثار را در بین جوانان ترویج و تقویت کنیم.

دانشگاه آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا