کد خبر: 309471 A

در شش ماهه اول امسال صورت گرفت

ایلنا: سرپرست شعب بانک قرض الحسنه رسالت در خراسان رضوی از افزایش 33درصدی افتتاح حساب در این مجموعه در شش ماهه اول امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا ، روح‌الله ایرانمنش اظهار کرد: با حمایت مردم و تلاش کارکنان این مجموعه شاهد رشد 30 درصدی منابع در نیمه دوم سال 94 هستیم.

سرپرست شعب بانک قرض الحسنه رسالت در خراسان رضوی با اشاره به بیش از 13 هزار فقره تسهیلات اعطایی در شش ماهه اول امسال تصریح کرد: یکی از نکات اساسی دیگر که نشان از جلب نظر مردم و مشتریان ما در این استان داشته افزایش درصد افتتاح حساب است که در نیمه اول امسال با 33درصد رشد از حدود تعداد 100هزار به 132 هزار حساب رسیده است.

ایران منش با بیان اینکه درصد معوقات به مصارف بانک نیز از 1.4 به 1.2 کاهش یافته است، تاکید کرد: کاهش معوقات بانک قرض الحسنه رسالت در استان حکایت از خوش حسابی مشتریان ما داشته و نوید این را می‌دهد که ما خواهیم توانست میزان تسهیلات اعطایی را افزایش دهیم.

وی درباره میزان تسهیلات واریزی در شش ماهه اول امسال بیان کرد: در نیمه اول سال94 بالغ بر 13 هزار فقره تسهیلات به مشتریان پرداخت شده است.

سرپرست شعب بانک قرض الحسنه رسالت در خراسان رضوی ادامه داد: میانگین مبلغ تسهیلات پرداختی به متقاضیان در شش ماهه اول امسال نیز حدود 8 میلیون تومان بوده است که این مهم بیانگیر این موضوع است که ما توانسته‌ایم مطابق رهنمودهای مدیران ارشد بانک، بازار مخاطب خود را شناسایی و به وی خدمت‌رسانی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برخلاف سایر موسسات مالی و بانک‌ها که فعالیت تجاری داشته و به دنبال کسب سود هستند، بانک قرض الحسنه رسالت فقط در زمینه قرض الحسنه فعالیت می‌کند.

ایران منش یادآور شد: برنامه آینده ما این است که به کمک توانایی‌های اجتماعی مردم، روال ارایه تسهیلات به متقاضیان را از جهت ضمانت‌ها ساده‌تر کنیم.

قرض‌الحسنه
نرم افزار موبایل ایلنا