کد خبر: 309526 A

فرماندار نیشابور

ایلنا: فرماندار نیشابور گفت: قطار محلی مشهد به نیشابور در هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایلنا، مظفری در مراسم افتتاح چهار مرکز آموزشی وکیلی در نیشابور که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد اظهار داشت: نیشابور جزو شهرستان‌های بزرگ و تاثیرگذار استان است و خوشبختانه در دوره جدید مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان شاهد برنامه‌ها و اقدامات خوبی در بخش‌های مختلف بوده‌ایم.

وی بااشاره به بازگردانده شدن اردوگاه آموزشی باغرود از سپاه پاسداران به آموزش و پرورش این شهرستان گفت: برای محقق شدن این امر مذاکرات زیادی با بخش‌های مختلف داشتیم و مدیرکل آموزش و پرورش استان هم مذاکرات زیادی با مسئولین امر داشتند و امیدواریم در ادامه مسیر هم شاهد توجه بیش از پیش به توسعه این فضای مهم اردوگاهی باشیم.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های بالای نیشابور در بخش توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی باید موردتوجه جدی باشد اظهار داشت:، قطار محلی مشهد به نیشابور در هفته آینده راه اندازی می‌شود ضمن اینکه با احداث قطار سریع‌السیر مشهد به نیشابور که فاصله زمانی این دوشهر رابه ۲۵ دقیقه کاهش می‌دهد می‌تواند زمینه‌ساز توسعه بیشتر این شهرستان در بخش‌های مختلف بویژه تعلیم و تربیت باشد.

وی در پایان اظهار داشت: خوشحالیم که امروز با همراهی همه مسئولان و دست اندرکاران بویژه خیر نیم اندیش و محترم مهندس وکیلی ۱۷ مجموعه آموزشی در قطب شهیدشوشتری همزمان افتتاح شد.

 

قطار
نرم افزار موبایل ایلنا