کد خبر: 309589 A

ایلنا: امام جمعه کرمانشاi با بیان اینکه نیروی انتظامی در خدمت به مردم خوب عمل کرده، تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی دارای پشتوانه عظیم و ارزشمند مردمی است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در کرمانشاه، آیت ‌الله مصطفی علما، پیش از ظهر امروز پنجشنبه ۸ مهرماه در دیدار جمعی از کارکنان انتظامی استان کرمانشاه، ائمه اطهار (ع) را جانشین پیامبر (ص) و رهبر جامعه اسلامی عنوان کرد.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز اسلام در حال گسترش بیش از پیش و روزافزون است، افزود: رهبر جامعه اسلامی باید دین و دنیای مردم را مدیریت کند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه به هشدار مقام معظم رهبری خطاب به مقامات سعودی مبنی بر برخورد سخت و خشن ایران اسلامی اشاره کرد.

این مسئول پیام رئیس‌جمهور مصر به سعودی ‌ها به‌ دنبال فاجعه منا را حاکی از اسلام متوقف و ضعف این کشور عنوان کرد و گفت: راهپیمایی ۲۰ میلیونی و عظیم اربعین حسینی حاکی از مدیریت مقتدرانه اسلام است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در خدمت به مردم خوب عمل کرده، تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی دارای پشتوانه عظیم و ارزشمند مردمی است.

آیت الله علما به حمایت مردم از نظام اسلامی در برهه‌‌های مختلف اشاره و عنوان کرد: پرچم‌ دار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک مرجع تقلید است که این موضوع بسیار ارزشمند و مایه افتخار است که در جهان نظیر ندارد.

نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا