کد خبر: 311835 A

در مسابقات بین المللی فوتسال گرامیداشت هفته تربیت بدنی

ایلنا: مسابقات بین المللی فوتسال گرامیداشت هفته تربیت بدنی تحت عنوان یاد و خاطره شهدای والامقام آذربایجان غربی عصر فردا شنبه با رویارویی دیدنی دو تیم ملی ایران و روسیه در ارومیه آغاز خواهد شد.

مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی فوتسال ارومیه گرامیداشت هفته تربیت بدنی و یاد و خاطره شهدای والامقام استان از ساعت  ۱۵و سی دقیقه عصر  شنبه با حضور مسئولان استانی و علاقه‌مندان به ورزش فوتسال در سالن بزرگ ۶۰۰۰ نفری غدیر ارومیه آغاز می‌شود.

از ساعت ۱۵/۱۶ دیدار تماشایی تیم‌های ملّی بزرگسالان ایران و روسیه برگزار خواهد شد که جریان کامل این دیدار نیز بطور زنده از شبکه سوم سیما و نیز شبکه استانی آذربایجان غربی پخش خواهد شد.

در دومین دیدار روز نخست نیز تیم‌های ملی امید ایران و روسیه از ساعت ۱۵/۱۸ رودر روی هم صف آرایی خواهند کرد.

همچنین در دومین روز این مسابقات از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ابتدا تیم‌های ملی امید ایران و روسیه با هم رقابت خواهند کرد و سپس برای بار دوم تیم‌های ملی بزرگسالان ایران و روسیه به مصاف هم خواهند رفت.

جلسه هماهنگی نهایی این مسابقات دقایقی پیش با حضور دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان، سید رضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، مسئولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه، مسئولین انتظامی و راهنمایی و رانندگی و نیز سرپرستان و سرمربیان تیم‌های حاضر هتل پارک ارومیه محل اسکان تیم‌ها برگزار گردید.

بهرام افشارزاده مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان، روز یکشنبه بمنظور تماشای این مسابقات و نیز شرکت در چند برنامه دیگر فرهنگی و ورزشی به دعوت عبدالله چمن گلی وارد ارومیه خواهد شد.

ایران و روسیه فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا