کد خبر: 317137 A

معاون اقتصادی استاندار البرز :

ایلنا: سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری البرز، بر ضرورت انتقال پرونده مالیاتی بنگاه های اقتصادی استان، از تهران به البرز تاکید کرد.

به گزارش ایلنا در کرج، عباداله کامکار با بیان این مطلب در نشست کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری در استان گفت: آن دسته از مودیان مالیاتی که در تهران تشکیل پرونده داده و واحد های آنها در البرز قرار دارد، توصیه می شود که برای سهولت در انجام کار و اینکه سود پرداخت مالیات به استان تزریق شود، پرونده مالیاتی خود را به البرز انتقال دهند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری هفتگی کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری استان در راستای بررسی موانع و مشکلات سرمایه گذاری واحد های تولیدی البرز افزود: در این نشست ها مسئولان دستگاه های اجرایی به خصوص بانک ها، اداره امور مالیاتی استان و تامین اجتماعی به صورت مستمر حضور داشته و واحد هایی که با مشکلاتی مواجه هستند، به نوبت حاضر شده و به بیان معضلات راه فعالیت خود می پردازند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هفته گذشته 12 پرونده واحد های تولیدی دارای موانع و مشکلات بررسی شدند که اکثر آنها منجر به حل موضوع و باقی برای بررسی مجدد در دستور کار جلسات بعد قرار گرفتند.

کامکار در ادامه با اشاره بررسی 8 پرونده واحد های دارای مشکل در این هفته گفت: در این جلسه مشکلات و موانع این واحد ها مطرح شد و برای حل آنها از بانک ها، سازمان تامین اجتماعی و اداره کل امور مالیاتی استان کمک گرفته شد.

وی در ادامه افزود: یکی از موضوعات مورد تاکید این کارگروه، فعال بودن حساب واحد های تولیدی ست که مقرر شد سازمان تامین اجتماعی در این راستا همکاری های لازم را داشته و به واحد های بدهکار مهلت بیشتری برای پرداخت بدهی اختصاص دهد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت انتقال پرونده مالیاتی بنگاه های اقتصادی استان به البرز تاکید کرد: آن دسته از مودیان مالیاتی که در تهران تشکیل پرونده داده و واحد های آنها در البرز قرار دارد، توصیه می شود که برای سهولت در انجام کار و اینکه سود پرداخت مالیات به استان تزریق شود، پرونده مالیاتی خود را به البرز انتقال دهند.

وی همچنین در پایان، با اشاره به لزوم حل مشکلات واحدهای تولیدی قطعه سازی استان خاطرنشان کرد: در مورد واحد های قطعه سازی نیز از سوی دولت تزریق مالی به بخش صنایع خودرو شده که بخشی از مشکلات از این طریق حل می شود، از طرفی نیز این کارگروه در جهت حل معضلات این بخش به جد در تلاش است.

ضرورت انتقال پرونده مالیاتی بنگاه های اقتصادی استان به البرز
نرم افزار موبایل ایلنا