کد خبر: 317149 A

ایلنا: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز چهارشنبه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش ایلنا سرهنگ "جعفر محمدنژاد"افزود:تردد موتور سیکلت از ساعت ظهر امروز چهارشنبه تا ساعت 24 روز جمعه هشتم آبان از محور کندوان (چالوس- کرج)،هراز،فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران،افزود: درمحور کندوان جاده"چالوس–کرج" تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از این محور ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت14 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع  است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت17 تا 24 روز جمعه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن ) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد خاطر نشان کرد: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیونها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت 6صبح تا ساعت 24روزهای چهار شنبه،پنچ شنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع است.

محمدنژاد همچنین به اعمال محدودیت ترافیکی در محور فیروزکوه اشاره کرد و افزود: تردد کلیه تریلر ها به استثنای تریلی‌های حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت 6صبح تا ساعت 24 امروز چهارشنبه و روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با خط امین 2182934 بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان است.

کنترل ترافیک محورهای مواصلاتی
نرم افزار موبایل ایلنا