کد خبر: 317922 A

در دو روز گذشته انجام گرفت

ایلنا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از خسارت ناشی از سیل در مناطقی از این استان خبر داد و گفت: این حادثه هیچ خسارت جانی در پی نداشته است.

مرتضی سلیمی روز شنبه در گفت‌و‌گو با ایلنا افزود: بر اثر بارش بارندگی و نزولات آسمانی در ۴۸ ساعت گذشته مناطقی از این استان از جمله یک گروه عشایری در اراک و سه روستا در محلات دچار سیل زدگی شدند.

وی ادامه داد: بر اثر بارش‌های ۴۸ ساعت گذشته یک گروه ۲۰ نفر از عشایر که در محور اراک- توره در پشت کارخانه رنگ روناس مستقر بودند دچار سیل زدگی شدند که نیروهای امدادی به این منطقه اعزام و در بین سیل زدگان ۲۳ تخته پتو، و کنسرو لوبیا و ماهی توزیع کردند.

سلیمی بیان کرد: هفت خانوار متشکل از ۳۰ نفر از اهالی روستاهای محمد آباد، نخجیروان و لری جان شهرستان محلات نیز دچار سیل زدگی شدند که نیروهای امدادی نیز با سه دستگاه موتورپمپ و لجن کش به این مناطق اعزام شدند.

وی گفت: یک دستگاه خودور نیز با چهار شرنشین در پل شهرک امام خمینی شهرستان محلات گرفتار شده بودند که توسط عوامل امدادی نجات یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی افزود: در عملیات‌های صورت گرفته، سه تیم سیلاب این جمعیت در قالب ۱۶ نفر نیرو حضور داشتند.

سیل هلال احمر استان مرکزی امداد رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا