کد خبر: 318216 A

ایلنا: ظهر امروز «علی محمدی فیروزجایی» به عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی قائم شهر معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از قائم‌شهر، سید سعید آرام ظهر امروز در مراسم معارفه رییس جدید اداره بهزیستی قائم‌شهر با بیان اینکه سازمان تلاش می‌کند که با برنامه‌ریزی‌های علمی در مسیر رفع آسیب‌پذیری‌ها گام بردارد اظهار داشت: شهرستان قائم‌شهر تا حدود زیادی در این مسیر موفق بوده است.

وی افزود: مدت‌زمان زیادی معضل ما مبحث اعتیاد بود ولی در حال حاضر آسیب‌ها جدید و ناشناخته است و ما هرلحظه باید برای مقابله با این آسیب‌ها که گروه‌های سنی پایین‌تر به آن گرفتار می‌شوند داشته باشیم.

مدیرکل سازمان بهزیستی مازندران اظهار داشت: متأسفانه برخی از آسیب‌ها به سمت زنانه شدن پیش می‌رود و زنان جامعه در معرض آسیب‌پذیری قرار می‌گیرند و این نگران‌کننده است.

آرام، طلاق را یکی از مشکلات روز برشمرد و تصریح کرد: ما باید با نگاه کارشناسی، مدیریت و برنامه‌ریزی ریشه‌های آن را بررسی و مشکلات ناشی از آن را برطرف کنیم.

وی اظهار داشت: در زمان گذشته بعضی از بیماری‌ها موجب معلولیت می‌شد ولی امروزه معلولیت زاییده فنّاوری و تصادف است.

آرام در ادامه به جمعیت سالمندان مازندران اشاره کرد و گفت: این استان ازجمله استان‌هایی است که به سمت پیری پیش می‌رود.

مدیرکل سازمان بهزیستی مازندران اضافه کرد: یکی از رویکردهای سازمان، استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و به فعلیت درآوردن آن است و نهادهای اجتماعی مردمی ازجمله یاری‌دهندگان بهزیستی هستند و هر جا که کار را به مردم واگذار نمودیم کار با موفقیت روبرو شده است.

وی در خاتمه گفت: طراحی جهت مناسب‌سازی فضا و پتانسیل‌های شهری جهت استفاده معلولین و سالمندان از واجبات کار ماست که باید با مساعدت شهرداری شهرستان انجام شود.

گفتنی‌ست در پایان این مراسم ضمن تقدیر از خدمات اکبری رییس سابق اداره بهزیستی قائم شهر نیز علی محمدی فیروزجایی به عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی قائم شهر معرفی شد.

بهزیستی جامعه زنان مشکلات معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر