کد خبر: 318325 A

از سوی بانک صادرات اعلام می‌شود

ایلنا: مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی گفت: جدول زمان‌بندی پرداخت وجوه سپرده‌گذاران در تعاونی منحله میزان از سوی بانک صادرات اعلام می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علی رسولیان با اعلام این خبر افزود: با تلاش‌ها و پیگیری‌های به‌عمل‌آمده و اجماعی که در سطح ملی و استانی صورت گرفت؛ تمام دارایی‌ها، بدهی‌ها و کارکنان تعاونی منحله میزان در چارچوب تعریف‌شده حقوقی و بانکی که متضمن حقوق سپرده‌گذاران، کارکنان و سهامداران است به بانک صادرات واگذار شد.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های استاندار و ستاد تدبیر و هیئت تصفیه، گفت: سپرده‌گذاران برای دریافت وجوه خود از مراجعه زودهنگام به شعبات بانک صادرات خودداری کنند.

 مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی خاطر‌نشان کرد: طبق تفاهم صورت گرفته تمام شعبات موسسه میزان به نام بانک صادرات تغییر نام پیدا خواهد کرد و کارکنان در آن مستقر خواهند شد.

رسولیان ادامه داد: سپرده‌گذاران از شنبه 16 آبان ماه به مدت 20 روز کاری با مراجعه به شعبات مربوطه اقدام به افتتاح حساب کنند.

وی تأکید کرد: نحوه بازپرداخت وجوه از طریق پیامک، ایمیل و اطلاعیه‌های صادره از سوی بانک صادرات به اطلاع سپرده‌گذاران خواهد رسید.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی مردم، از آنان خواست تا به بانک صادرات فرصت دهند تا در یک بازه زمانی منطقی به حل‌وفصل موضوع بپردازد.

خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر