کد خبر: 318719 A

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد به ایلنا

ایلنا: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اینکه عده‌ای مرتب می‌گویند برخی از مدیران این استان در بحث زمین‌خواری نقش دارند و یا خود این مدیران زمین‌خوار هستند را قبول نداریم و پیشنهاد می‌دهیم هرکس اطلاع مستندی در این ارتباط دارد اسامی این مدیران را منتشر کند و ما نیز از منتشرکنندگان اسامی حمایت می‌کنیم.

عزت‌الله بهشتی‌فر در گفت‌وگو با ایلنا از یاسوج افزود: پدیده شوم زمین‌خواری در کشور و کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و ما نیز وجود این پدیده را انکار نمی‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ما نیز موافق انتشار اسامی زمین‌خواران در کهگیلویه و بویراحمد براساس مستندات دقیق هستیم، اظهارکرد: البته نباید طوری رفتار شود که با آبروی مردم بازی شود و در این بین، دستگاه قضایی می‌تواند بهتر از هرنهاد دیگری اظهار نظر کند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از دستگاه قضایی مصرانه می‌خواهیم با زمین‌خواران در این استان برخورد شدید قضایی کند و ما نیز در این بین تمامی همراهی‌های لازم را بیشتر از قبل با این دستگاه خواهیم داشت.

بهشتی‌فر افزود: در 2 ساله اخیر با پدیده زمین‌خواری در کهگیلویه و بویراحمد به شدت برخورد شده و روند برخوردها ادامه خواهد داشت.

وی گفت: پرسنل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری این استان هنگام برخورد با پدیده شوم زمین‌خواری در کهگیلویه و بویراحمد مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

منابع طبیعی و آبخیزداری زمین خواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر