کد خبر: 318799 A

ایلنا: آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه امروز سه شنبه با هدف بررسی مسائل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان مازندران وارد ساری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،  رئیس قوه قضائیه با استقبال آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و ربیع فلاح استاندار مازندران در فرودگاه دشت ناز ساری سفر سه روزه خود را به مازندران آغاز کرد.

حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، حضور در همایش قرآنی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در مصلای ساری از جمله برنامه صبح امروز رئیس قوه قضائیه است.

دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضائی و سازمانهای تابعه و شرکت در جلسه شورای اداری مازندران، از برنامه‌های بعدی اولین روز سفر آیت الله آملی لاریجانی به استان است.

دیدار با روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و نشست با نخبگان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها از برنامه‌های روز دوم آیت الله آملی لاریجانی در مازندران است.

نشست تخصصی با قضات و بررسی مسائل و مشکلات آنان و شرکت در کنفرانس خبری با رسانه‌های مازندران از برنامه‌های سومین و آخرین روز سفر رئیس قوه قضائیه به مازندران اعلام شده است.

در سفر هیات بلند پایه قضائی به استان مازندران، تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضائیه با حضور در شهرستانها و مساجد مرکز استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضائی شهرستانهای استان نیز حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضائی مناطق خواهند پرداخت.

قوه قضائیه دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر