کد خبر: 319258 A

معاون قوه قضاییه کشور

ایلنا: معاون قوه قضاییه کشور گفت: ملت ما همواره در طول تاریخ برای دست یافتن به آزادی واستقلال تلاش کرد چرا که مردم ما به دخالتهای بیگانگان در امور کشور حساس هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر، معاون قوه قضاییه کشور در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر که امروز در فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: ملت ما همواره در طول تاریخ برای دستیافتن به آزادی واستقلال تلاش کرد چرا که مردم ما به دخالت‌های بیگانگان در امور کشور حساس هستند و تمام توان و اراده را رسیدن به اهداف عالی به کار می‌گیرند.

حجت الاسلام والمسلمین حصاری گفت: بعد از رحلت آیت الله بروجردی مرجعیت مطلقی در ایران نبود و مراجع متعددی پا به عرصهٔ ظهور گذاشتند در آن زمان آمریکا احساس کرد که زمان مناسبی است تا قدرتش را به نمایش بگذارد.

وی با اشاره به تفکر اشتباه آمریکا ادامه داد: عامل ایرانی‌‌ همان شاه را بر کرسی قدرت نشاندند تا شاه گوش به فرمان دستورهای آمریکا عمل کند که در چنین شرایطی امام خمینی با کیاست و فراست در برابر توطئه‌های خطرناک دشمنان ایران مبارزه کرد و با هشدار، مردم را نسبت به دخالت‌های بیگانگان حساس کرد.

نمایندهٔ رییس قوهٔ قضاییهٔ کشور در شهرستان بهشهر با اشاره به اینکه در ان زمان رسانه‌های فراگیر نبود و تنها مرجع مردم بودند افزود: مردم ما دینی و فرهنگ ما کاملا بر پایهٔ ارزش‌های دینی استوار بود و در این شهرستان نیز علمای بزرگی چون آیت الله کوهستانی، آیت الله جباری، آیت الله رحمانی و.. بودند که جزو شخصیت‌های برجستهٔ معنوی محسوب می‌شوند.

دکتر حصاری با بیان اینکه از برکت علمای بزرگ، این شهر دارالعباده است یاد آور شد: شهرستان بهشهر دارای پیشینهٔ مذهبی و تاریخی غنی است و مردم تمام توانشان را برای حمایت از انقلاب به کار گرفتند حال بیندیشید ما چه وظیفه و مسئولیتی در برابر انان داریم؟

وی تصریح کرد: اگر در اجرای وظایف و مسئولیت‌ها با نیت پاک و خالص عمل نکنیم بدانید که به آرمان‌های نظام پشت کردید و همهٔ تعهدات را نادیده گرفته‌اید.

معاون قوه قضاییه کشور با اشاره به فعالیت‌ها ی گسترده رسانه‌های دشمن علیه ایران و اسلام ادامه داد: آمریکا همچنان به دشمنی ادامه خواهد داد و در برابر ان‌ها یا باید تسلیم شد یا ناامیدشان کرد امروزه تنها روش جنگ با دشمن تغییر یافته است.

حجت الاسلام والمسلمین حصاری گفت: مردم باید به دستگاه‌ها و ادارات امیدوار باشند و مطمئن باشند که خدمتگزاران آن‌ها پاسخگو هستند چرا که فلسفهٔ وجودی ما این است کار‌ها را ان گونه تسهیل کنیم تا مردم راحت زندگی کنند و با کاهش دغدغه‌ها به فکر زندگی آبرومندانه و شرافتمندانه باشند.

دراین جلسه مسئولان به مناسبت ۱۳ ابان روز مبارزه با استکبار جهانی فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.

در پایان نیز با حضور معاون قوهٔ قضاییهٔ کشور و دیگر مسئولان از فاطمه رییسیان قهرمان مسابقات کاراته بین الملی ۲۰۱۵ با اهدای لوح یادبودی تجلیل شد.

رسانه قوه قضاییه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر