کد خبر: 319346 A

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان غربی

ایلنا: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: میزان مشارکتهای مردمی در آذربایجان غربی طی سال جاری به ۳۵۰ میلیارد ریال رسید.

به گزارش ایلنا آذربایجان غربی: به نقل از اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، عبداله فرج اسلام اظهار کرد: میزان مشارکتهای مردمی در آذربایجان غربی تا پایان مهر ماه سال جاری به ۳۵۰ میلیارد ریال رسید.

وی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه مردم نیکوکار آذربایجان غربی ۳۵۰ میلیارد ریال در سرفصل‌های مختلف به محرومین و نیازمندان واقعی مساعدت نموده‌اند.

وی افزود: این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته از ۳۵ درصد افزایش برخوردار است.

عبداله فرج اسلام گفت: در ۷ ماهه سال جاری مردم خیر و نوعدوست استان مبلغ ۳۴ میلیارد ریال صدقه به صندوقهای صدقات این نهاد واریز کرده‌اند.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان با اشاره به ضرورت احیاء حقوق همسایگی و گسترش ارتباطات اهالیِ محلات به منظور ایجاد همدلی بیشتر در جامعه گفت: در این راستا تشکلهایی از سوی این نهاد تحت عنوان مراکز نیکوکاری تشکیل شده است که این مراکز نیز با هدف کمک به محرومین توأم با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی از ابتدای تشکیل تا کنون ۷۱ میلیارد ریال جمع آوری و با هماهنگی کمیته‌های امداد در بین خانواده‌های نیازمند توزیع نموده‌اند.

وی ضمن تقدیر از مردم متدین استان و نیز نیکوکاران و خیرین جامعه اضافه کرد: خیرین و افراد نیکوکار می‌توانند در سایر سرفصل‌ها و طرح‌های حوزه مشارکتهای مردمی این نهاد همانند احیاء و ترویج زکات، شجره طیبه، مفتاح الجنه، رضوان، کوثر و... در رسیدگی به مشکلات محرومین همیاری کنند.

کمیته امداد ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر