کد خبر: 320765 A

مدیرکل تعاون و کار البرز خبر داد

ایلنا: مدیرکل تعاون و کار البرز از برگزاری کارگاههای رایگان آموزش فشرده کارآفرینی در کرج خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، خلیلی گفت: اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی از تاریخ ۲۴ تا ۳۰ آبانماه سال‌جاری با همکاری مراکز مشاوره و اطلاع‌رسانی کارآفرینی کارگاههای آموزشی فشرده کارآفرینی بصورت رایگان برگزار می‌کند.

وی افزود:  این آموزش‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده که مفاهیم اولیه آموزشهای کسب وکاروکارآفرینی به طورخلاصه تبیین می‌شود و فراگیران می‌توانند نیازهای آموزشی خودرا در این دوره‌ها بدون پرداخت هزینه دریافت کنند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این دوره‌ها خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این دوره‌ها افزایش آگاهی، شناخت وآمادگی فراگیران نسبت به ملزومات حوزه کارآفرینی و کسب و کار، بسترسازی برای ایجاد اشتغال و ارتقای مهارتهای عمومی و مدیریتی و توانمندسازی شغلی دانش آموختگان، دانشجویان و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی و نهادینه کردن فرهنگ کارآفرینی در جامعه است و در فرصت پیش آمده در هفته کارآفرینی علاقه‌مندان می‌توانند از ظرفیت آموزشی مراکز مشاوره و اطلاع رسانی کارآفرینی بهره‌برداری کنند.

وی با اعلام سرفصل های این دوره‌ها گفت: این دوره‌ها شامل موضوعاتی مانند تدوین طرح کسب وکار، مدیریت بازاریابی، تنظیم بودجه، آموزش ارتباطات ومذاکره، بازی‌های کارآفرینی، استفاده از فرصت‌ها و ریسک، شایستگی‌های آمادگی شغلی، حل مساله در محیط کار، خلاقیت ونوآوری در محیط کار وزنان و کسب وکار می‌باشد که هر یک از این سرفصل‌ها در مراکز مشاوره کارآفرینی مشخص شده از سوی این اداره کل برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: مراکز مشاوره کارآفرینی هادی سامانه‌پرداز، چاووش، ممتاز پردازش، جهاد دانشگاهی و رشد مراکزی هستند که در استان البرز آموزش‌های مذکور از سوی آنان به متقاضیان ارائه می‌شود.

کارآفرینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر