کد خبر: 321222 A

دبیراجرایی خانه کارگر استان همدان

ایلنا: امنیت شغلی کارگران باید در اولویت برنامه‌های کاری مسئولان قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ دبیراجرایی خانه کارگر استان همدان امروز در نشستی که به مناسبت سالروزتصویب قانون کار برگزار شداظهار کرد: عدالت و امنیت شغلی باید برای کارگران در اولویت برنامه‌های کاری مسئولان قرار گیرد و 29 آبان سالروز قانون کار روزی است که ما باید صدای خود را به گوش مسئولان برسانیم.

چنگیز اصلانی با بیان اینکه امروز در حالی شاهد حمله به قانون کار هستیم که باید این قانون از نظر جنبه‌های حمایتی بهسازی و تقویت شود‌، افزود: قانون کار هنوز تمام وکمال به اجرا در نیامده است.

اصلانی از همه کارگران استان همدان خواست که در روز 29 آبان در تجمع گسترده هم از قانون کار حمایت کنند و هم مخالفت خود را با ادغام وزارت بهداشت با درمان تامین اجتماعی اعلام کنند.

دبیراجرایی خانه کارگر در مورد ادغام سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی و هرآنچه متعلق به این سازمان است متعلق به کارگران و بیمه‌شدگان این سازمان است.

اصلانی تاکید کرد:ثروت سازمان تامین اجتماعی یک ثروت بین النسلی است و یک نیروی کار آن را برای آینده خود وخانواده‌اش در نظر گرفته است.

اصلانی تصریح کرد: امیدواریم که آرامش به کارخانجات وارد شود تا تولیدات با کیفیت بالاتری به بازار عرضه شودو افزود: ما به دنبال حمایت‌های واقعی از کارگران هستیم.

تامین اجتماعی کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر